Anglų kalbos klausymas ir užduotys

Good and Bad

2018-08-31
Šio penktadienio video pamokėlėje The Case Against "Good" and "Bad" atiduodame jūsų teismui žodžius „good“ ir „bad“, kurių visai „nurašyti“ gal ir nėra reikalo, tačiau karts nuo karto pakeisti įdomesniais būdvardžiais tikrai būtų ne pro šalį.
daugiau

Lauren Daigle - First

2018-08-27
Pradėkime naują savaitę su trupučiu šiuolaikinės krikščioniškos muzikos. Jūsų dėmesiui dainininkė Lauren Daigle ir jos kūrinys pavadinimu „First“ (visų pirma, pirmiausia).
daugiau

How languages evolve

2018-08-24
Šios dienos video pamokėlėje sužinosite iš kur atsirado tiek daug skirtingų kalbų ir kaip kalbininkams pavyksta sekti jų raidą.
daugiau

Skylar Grey – I Know You

2018-08-20
Pasiklausykime Skylar Grey dainos I Know You, kuri labai greitai išpopuliarėjo ir tapo filmo „50 pilkų atspalvių“ garso takeliu.
daugiau

Music as a Language

2018-08-17
Šios savaitės video pamokėlėje kalbėsime apie muziką. Ji mus gali priversti juoktis, verkti, mąstyti, judėti. Todėl muzika, kaip ir kalba, yra bendravimo įrankis, o jų mokymasis turėtų būti panašus.
daugiau

Tove Lo – Timebomb

2018-08-13
Pasiklausykime švedijos pop muzikos pasididžiavimo - atlikėjos Tove Love. Jos kūrinys pavadinimu Timebomb (liet. tiksinti laiko bomba) apdainuoja permainingas emocijas, kylančias besipykstančios poros santykiuose.
daugiau

Why do we feel nostalgia?

2018-08-10
Ilgesingi praeities prisiminimai ir noras, kad praėjusios gražios akimirkos sugrįžtų aplanko kiekvieną žmogų. Šio penktadienio video pamokėlėje Why do we feel nostalgia? sužinosite, kad nostalgija yra ne neigiamas, o teigiamas jausmas, kuris ne tiek kenkia, kiek padeda.
daugiau

Barei – Say YAY!

2018-08-06
Naują savaitę pradėkime kartu su linksmu ir energingu Ispanijos atlikėjos Barei kūriniu pavadinimu „Say Yay!“.
daugiau

What If The World Went Vegetarian?

2018-08-03
Šio penktadienio video pamokėlė What If The World Went Vegetarian? apie tai, kas nutiktų, jeigu staiga visi taptume vegetarais.
daugiau

Nick Jonas - Close

2018-07-30
Amerikietis Nick Jonas ir švedė Tove Lo išleido kūrinį pavadinimu Close, kuriame persipina dvilypiai jausmai – artumo troškimas ir baimė prisileisti kitą žmogų.
daugiau

Nature Is Speaking

2018-07-27
Šio penktadienio video pamokėlėje aktorės Džiulijos Roberts balsu prabyla pati motina gamta. Ką gi ji nori mums pasakyti?
daugiau

Joseph William Morgan – Wonderful World

2018-07-23
Savaitę pradėkime su įkvepiančia Joseph William Morgan daina pavadinimu Wonderful World, kuri privers susimąstyti, koks visgi puikus šis pasaulis.
daugiau

Why are human bodies asymmetrical?

2018-07-20
Visų mūsų kūnai yra daugiau ar mažiau asimetriški. Šio penktadienio video pamokėlėje Why are human bodies asymmetrical? sužinosite, kodėl taip yra.
daugiau

Fort Frances – Summertime

2018-07-16
Šiandien muzikinėje pamokėlėje vaikinų trijulė iš Čikagos Fort Frances ir jų kūrinys pavadinimu Summertime, kuris mus ragina patogiai įsitaisyti, atsipalaiduoti ir džiaugtis vasara!
daugiau

Is the Five-Second Rule Real?

2018-07-13
Pažiūrėję šio penktadienio pamokėlę pavadinimu Is the Five-Second Rule Real? sužinosite, kas yra „penkių sekundžių taisyklė“ ir kaip ji veikia.
daugiau

Back to Solitude

2018-07-09
Draugystei artėjant link pabaigos, retai kada susimąstome, kokia visgi graži kažkada buvo jos pradžia. Kaip tik apie tai pasakojama šiandienos klausymo pamokėlėje – Back to Solitude. Enjoy!
daugiau

Ed Sheeran - Thinking Out Loud

2018-07-02
Pasiklausykime talentingojo britų dainų kūrėjo ir atlikėjo Ed Sheeran dainos Thinking Out Loud (liet. Galvoti garsiai).
daugiau

The Neuroscience of Imagination

2018-06-29
Šio penktadienio video pamokėlėje pavadinimu The Neuroscience of Imagination sužinosite, kaip veikia musų vaizduotė.
daugiau

Capital Cities - Safe and Sound

2018-06-25
Pasiklausykite amerikiečių electropop dueto Capital Cities dainos skambiu pavadinimu Safe and Sound, kuris reiškia, kad kažkas yra gyvas ir sveikas.
daugiau

The power of the placebo effect

2018-06-22
Šio penktadienio pamokėlėje The power of the placebo effect sužinosite, kas yra placebo efektas ir kaip jis veikia.
daugiau

Oren Lavie - Her Morning Elegance

2018-06-18
Kviečiame atsisveikinti su miego likučiais ir pradėti naują savaitę elegantiškai. Jūsų dėmesiui Oren Lavie daina Her Morning Elegance.
daugiau

Benefits of Playing Sports

2018-06-15
Šio penktadienio video pamokėlė Benefits of Playing Sports apie teigiamą sporto poveikį ne tik kūnui, bet ir sielai.
daugiau

Ariana Grande – Into You

2018-06-11
Pasiklausykime jausmingo Ariana Grande kūrinio iš trečiojo solinio jos albumo „Dangerous Woman“. Baladėje pavadinimu Into You dainuojama apie kvapą gniaužiančią aistrą.
daugiau

One Woman, 17 British Accents

2018-06-08
Šios dienos video pamokėlėje išgirsite, kaip vienas žmogus gali kalbėti angliškai su 17 skirtingų akcentų.
daugiau

Pink – Today's The Day

2018-06-04
Naują savaitę pradėkime su optimistiškai nuteikiančia daina apie tai, kaip reikia mokėti džiaugtis kiekviena diena – pasiklausykime Pink kūrinio pavadinimu Today's the Day.
daugiau

How the sandwich was invented

2018-06-01
Šio penktadienio video pamokėlėje pavadinimu How the sandwich was invented sužinosite, kaip atsirado sumuštinis.
daugiau

Robbie Williams - Something stupid

2018-05-28
Šio pirmadienio muzikinėje pamokėlėje pas mus ir vėl svečiuojasi britas Robbie Williams, pasiklausykime jo ir aktorės Nicole Kidman "Something stupid".
daugiau

Sia – Salted Wound

2018-05-21
Pasiklausykime nuoširdumu dvelkiančios Sia'os baladės pavadinimu Salted Wound, kuri tapo skandalingojo filmo „50 pilkų atspalvių“ garso takeliu.
daugiau

Where did English come from?

2018-05-25
Jei stengiatės išmokti visame pasaulyje plačiai naudojamos anglų kalbos, greičiausiai esate uždavę sau klausimą, kaip gi ji atsirado? Pažiūrėję šios savaitės video pamokėlę pavadinimu Where did English come from?, rasite trumpą atsakymą į šį klausimą.
daugiau

What If You Stopped Going Outside?

2018-05-18
Kartais tikrai norisi visą dieną sėdėti namie ir niekur neiti. Tiesa? Bet kas nutiktų, jei visai nustotume eiti į lauką? Atsakymo į šį klausimą ieškokite šios savaitės video pamokėlėje.
daugiau

OneRepublic - Love Runs Out

2018-05-14
Pasiklausykime populiariosios amerikiečių grupės OneRepublic kūrinio pavadinimu Love Runs Out. Gera daina ir dar geresnis jos vaizdo klipas, kurio, pasak pačių atlikėjų, net nėra su kuo palyginti.
daugiau

Look Up

2018-05-11
Šios savaitės video pamokoje filmukas pavadinimu Look Up (liet. Pakelk akis) – tai pamoka apie tai, kaip naujausios technologijos, užuot suartinusios žmones, verčia juos atsiskirti nuo kitų, jaustis vienišais.
daugiau

Kina Grannis – Dear river

2018-05-07
Muzikinėje pamokėlėje žvali, žaisminga ir organiška Kinos Grannis daina pavadinimu Dear river, kuri suteikia žmogaus savybių gamtos reiškiniams.
daugiau

A brief history of plural word...s

2018-05-04
Nors yra keletas išimčių, daugiskaita anglų kalboje dažniausiai sudaroma pridedant galūnę -s. Tiesa, taip buvo ne visada... Šio penktadienio video pamokėlė pavadinimu A brief history of plural word...s sugrąžins mus į praeitį, kuomet books, names ir eggs buvo beek, namen ir eggru.
daugiau

Word Crimes

2018-04-30
Nuotaikinga muzikinė pamokėlė šmaikščiu pavadinimu Word Crimes (liet. Žodiniai nusikaltimai) primena jums dažniausiai daromas klaidas ir vaizdingai nurodo, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, norint jų išvengti.
daugiau

How Old Can We Get?

2018-04-27
Šiuo metu dar galima sutikti tokių senų žmonių, kurie gyveno net trijuose skirtinguose amžiuose. Kokia jų ilgaamžiškumo paslaptis? Atsakymą į šį klausimą bei daugelį kitų įdomių dalykų sužinosite šiandienos video pamokėlėje pavadinimu How Old Can We Get?.
daugiau

Alex & Sierra - Scarecrow

2018-04-23
Šios savaitės muzikinėje pamokėlėje žaismingas duetas Alexas ir Sierra bei jų daina pavadinimu Scarecrow (liet. baidyklė, kaliausė). „Mes esame tiesiog vaikus primenanti porelė, kuri mėgsta nuotykius, nori pasilinksminti ir neskuba užaugti. Tiesa, dar kuriame muziką“, - linksmai save pristato lyrišką popmuziką su bliuzo elementais mėgstantis įsimylėjėlių duetas.
daugiau

The Chainsmokers – Don't Let Me Down

2018-04-16
Pasiklausykime pasaulį sudrebinusio Niujorko didžėjų The Chainsmokers ir vokalistės Daya bendro kūrinio pavadinimu Don't Let Me Down, kuriame dainuojama apie mylimojo apviltą bei sunkiu metu vieną paliktą žmogų.
daugiau

5 Tips to Improve Your Critical Thinking

2018-04-20
Video pamokėlėje pavadinimu 5 Tips to Improve Your Critical Thinking – penki patarimai, kaip pagerinti savo kritinį mąstymą. Kritinis mąstymas – tai įgūdis leidžiantis įvertinti informaciją ir nuspręsti, kas yra tiesa, o kas ne.
daugiau

Major Lazer – Be Together

2018-04-09
Savaitę pradėkime kartu su jungtine prodiuserių bei didžėjų komanda Major Lazer ir jų daina Be Together apie sunkiai įmanomą, bet nenumaldomą norą būti kartu.
daugiau

Is There A Pimple Cure?

2018-04-13
Spuogai turi savybę atsirasti pačiu netinkamiausiu metu. Šios savaitės video pamokėlėje pavadinimu Is There A Pimple Cure? sužinosite, kodėl jie atsiranda ir kaip jų atsikratyti.
daugiau

Miscommunication

2018-04-06
Šioje video pamokėlėje How Miscommunication Happens sužinosite, kaip vyksta nesusikalbėjimas ir kaip būtų galima jo išvengti.
daugiau

Never Gonna Stop - Jay Kill & The Hustle Standard

2018-03-26
Pasiklausykime dueto Jay Kill & The Hustle Standard dainos Never Gonna Stop ir pasisemkime motyvacijos ateinančiai savaitei.
daugiau

8 Sick Remedies That Actually Work

2018-03-23
Vis nesibaigiant gripo sezonui, primename keletą priemonių, padėsiančių išvengti ligų. Jų sąrašą rasite šio penktadienio video pamokėlėje – 8 Sick Remedies That Actually Work.
daugiau

Shawn Mendes – Life Of The Party

2018-03-19
Savaitę pradėkime kartu su pop žvaigžde iš Kanados Shawn Mendes ir jo daina pavadinimu Life Of The Party, kuris išvertus į lietuvių kalbą reiškia „Vakarėlio siela“.
daugiau

What is déjà vu?

2018-03-30
Iš prancūzų kalbos kilęs žodis deja vu reiškia „already seen”, lietuviškai – „jau matyta“. Taip vadinamas akimirkos jausmas, kai viskas aplinkui netikėtai pasirodo labai pažįstama. Mokslininkai jau sukūrė per 40 įvairių teorijų apie deja vu, kurios vis dar kelia daug diskusijų. Kodėl žmonės tai patiria? Ar tai ką nors reiškia? O gal net neverta kreipti dėmesio?
daugiau

How Do Trees Survive Winter?

2018-03-16
Šio penktadienio video pamokėlėje How Do Trees Survive Winter? sužinosite, kaip medžiai išgyvena žiemą.
daugiau

Olly Murs – Season

2018-03-12
Šio pirmadienio muzikinėje pamokėlėje visada besišypsantis britų dainininkas Olly Murs su linksmu kūriniu pavadinimu Seasons. Tai daina apie meilę, kuri, keičiantis metų laikams ir kitoms aplinkybėms, išlieka tokia pat stipri.
daugiau

Does Being Cold Make You Sick?

2018-03-02
Šaltas oras gali sukelti peršalimą: mitas ar tiesa? Atsakymo į šį klausimą ieškokite šios savaitės video pamokėlėje pavadinimu - Does Being Cold Make You Sick?.
daugiau

Life on Mars

2018-03-09
Ar norėtumėte gyventi ten, kur mėlynas saulėlydis raudoname danguje? Tuomet teks kraustytis į Marsą. Daugiau informacijos rasite šio penktadienio video pamokėlėje - Could we actually live on Mars?.
daugiau

Christina Perri – Arms

2018-03-05
Kaip visada, savaitę pradėkime su daina. Šį kartą pasiklausykime Amerikos dainininkės ir dainų autorės Christinos Perri kūrinio pavadinimu Arms suvirpinusio ne vieną širdį.
daugiau

Twenty One Pilots – Stressed Out

2018-02-26
Šįkart muzikinėje pamokėlėje jauna hip-hop‘o muzikos vaikinų grupė Twenty One Pilots ir jų hitas Stressed Out, pasakojantis apie sunkų perėjimą iš nerūpestingos vaikystės į suaugusiųjų pasaulį.
daugiau

What makes muscles grow?

2018-02-23
Šios savaitės video pamokėlėje What makes muscles grow? sužinosite, kas priverčia mūsų raumenis augti.
daugiau

Ariana Grande - Focus

2018-02-19
Pasiklausykime angeliško balso savininkės Ariana Grande singlo pavadinimu Focus, kuris yra įtrauktas į trečiąjį hitų „Problem“, „Break Free“, „Bang Bang“ ir „Love Me Harder“ atlikėjos solinį albumą „Moonlight“.
daugiau

The Sam Willows - For Love

2018-02-12
Pasiklausykime pop muzikos grupės iš Singapūro The Sam Willows kūrinio pavadinimu For Love. Nors čia apdainuojami įsimylėjėliai ir ilgisi vienas kito, iširusių santykių atnaujinti nesiryžta.
daugiau

5 Awesome Dog Facts

2018-02-09
Šios dienos video pamokėlė 5 Awesome Dog Facts skirta šunų mėgėjams. Kviečiame išmokti keletą naudingų žodžių ir sužinoti penkis įdomius ir linksmus faktus apie geriausią žmogaus draugą.
daugiau

Feist – 1234

2018-02-05
Šio pirmadienio muzikinėje pamokėlėje dainininkė iš Kanados Leslie Feist pasauliniu mastu išgarsėjusi dar 2007-aisiais, kai jos daina „1234“ buvo panaudota „Apple“ gaminio „iPod Nano“ reklamoje.
daugiau

What makes tattoos permanent?

2018-02-02
Oda pats didžiausias mūsų kūno organas, kuris atsinaujina iš vidaus ir nuolat keičiasi. Žmogus per valandą netenka apie 4000 odos dalelių, jos lupasi ir nubyra. Tačiau pasidarius tatuiruotę ji paprastai lieka visam gyvenimui. Kodėl taip yra? Atsakymą sužinosite šiandienos video pamokėlėje pavadinimu What makes tattoos permanent?.
daugiau

Melanie Fiona - Monday Morning

2018-01-29
Savaitę pradėkime su Melanie Fiona daina pavadinimu Monday Morning. Ir pirmadienis gali būti linksmas!
daugiau

Me, Myself and I

2018-01-26
Šiandien jūsų dėmesiui praktiška video pamokėlė apie tai, kada vartoti “me”, “myself”, o kada “I”.
daugiau

Skylar Grey – Winter In Me

2018-01-22
Šalį nuklojus puraus balto sniego sluoksniui, jūsų dėmesiui Skylar Grey daina apie žiemą – Winter In Me.
daugiau

The 6 Craziest Extinctions Ever

2018-01-19
Kai kurių augalų ir gyvūnų rūšių išnykimas, kaip ir klimato pokyčiai, yra neišvengiami. Šio penktadienio pamokėlėje šeši didžiausi žinomi masiniai išmirimai gyvybės evoliucijoje.
daugiau

Avicii – The Nights

2018-01-15
Pasitikime naujos savaitės pradžią su švedų elektroninės muzikos žvaigžde Avicii ir jo daina The Nights, kuri mus ragina gyventi taip, kad senatvėje būtų ką prisiminti.
daugiau

Playing an Instrument

2018-01-12
Pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę pavadinimu Playing an Instrument sužinosite, kodėl senatvėje džiaugsis tie, kurie vaikystėje muzikavo arba kokią naudą smegenims teikia grojimas muzikos instrumentu.
daugiau

A Thousand Years – Christina Perri

2018-01-08
Šį kartą muzikinėje pamokėlėje Amerikos dainininkė ir dainų autorė Christina Perri. Pasiklausykime ne vieną širdį suvirpinusio jos kūrinio A Thousand Years apie persipynusius jausmus – baimę būti atstumtam ir troškimą prisipažinti meilėje. Kas nugalės?
daugiau

Brain Tricks

2018-01-05
Šios savaitės video pamokėlėje Brain Tricks sužinosite, kokius triukus išdarinėja mūsų smegenys, kaip ir kodėl jos „užprogramuotos“.
daugiau

High Heels Were Made For Men

2017-12-29
Ar kada teko girdėti, kad moteriškumo simboliu laikomi aukštakulniai išties buvo sukurti stipriosios lyties atstovams? Pirmieji batai su aukštais kulnais pasiūti dar XVI amžiuje, kad vyrams būtų patogiau sėdėti ant arklio ir koja neiškristų iš kilpos. Apie visa tai ir dar keletą tokių stiliaus detalių, kaip kaklaraištis ir kelnių užtrauktukas, sužinosite pažiūrėję video pamokėlę - High Heels Were Made For Men.
daugiau

Why is there a "b" in doubt?

2017-12-22
Kai kurių žodžių tarimas anglų kalboje mus verčia gerokai palaužyti galvas. Pavyzdžiui, veiksmažodis doubt, kuris yra tariamas /daʊt/. Na ir kodėl pabaigoje rašoma raidė b, nors jos tarti nereikia? Pasirodo viskam yra logiškas paaiškinimas, koks jis, sužinosite pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę.
daugiau

Tori Kelly - Hollow

2017-12-18
Pasiklausykime amerikiečių dainininkės Tori Kelly kūrinio apie vidinę tuštumą pavadinimu Hallow.
daugiau

Rowan Atkinson - Fatal beatings

2017-12-15
Garsus Anglijos komikas, aktorius Rovanas Atkinsonas, labiausiai žinomas kaip ponas Bynas, šį kartą įkūnys kvaištelėjusį mokyklos direktorių trumputėje situacijų komedijoje Pražūtinga bausmė (angl. Fatal Beating).
daugiau

Sia – Freeze You Out

2017-12-11
Muzikinėje šio pirmadienio pamokėlėje jūsų dėmesiui kito atlikėjo perdainuotas paslaptingosios australės Sia kūrinys pavadinimu Freeze You Out, kuriame dainuojama apie stingdančia baimę prisileisti kitą žmogų.
daugiau

Sia – Snowman

2017-12-04
Pop muzikos žvaigždė Sia švenčia savo persikėlimą į kitą įrašų kompaniją, išleisdama savo pirmąjį kalėdinį albumą. Atlikėja, dainų autorė neseniai pasirašė naują sutartį su Atlantic Records kompanija, jūsų dėmesiui vienas iš singlų pavadinimu Snowman.
daugiau

The Case Against "Good" and "Bad"

2017-12-08
Šio penktadienio video pamokėlėje The Case Against "Good" and "Bad" atiduodame jūsų teismui žodžius „good“ ir „bad“, kurių visai „nurašyti“ gal ir nėra reikalo, tačiau karts nuo karto pakeisti įdomesniais būdvardžiais tikrai būtų ne pro šalį.
daugiau

It's Not About The Nail

2017-12-01
Tai, kas vienam žmogui atrodo akivaizdu, lyg ant kaktos parašyta, kito galva gali būti sunkiai suprantama. Jūsų dėmesiui smagi video pamokėlė pavadinimu It's Not About The Nail apie neišsprendžiamus vyrų ir moterų ginčus.
daugiau

John Legend – All Of Me

2017-11-27
Šį pirmadienį mūsų pamokėlėje atlikėjas John Legend iš Amerikos džiugins ritmenbliuzo (kitaip R&B) gerbėjus. Jo daina All of Me apie besąlygišką meilę ir atsidavimą vienas kitam, kurios videoklipe nusifilmavo paties dainininko žmona, turi ir džiazo, ir popmuzikos elementų, ir naudingų angliškų frazių.
daugiau

What is dyslexia?

2017-11-24
Šiandienos video pamokėlės What is dyslexia? tema labai specifinis skaitymo sutrikimas – disleksija. Klystate, jei manote, kad iš šią ligą turinčio žmogaus neverta daug tikėtis. Disleksija buvo diagnozuota žymiam aktoriui Tom Cruise, dainininkei Cher, genialiam filmukų kūrėjui Walt Dysney.
daugiau

Maroon 5 - Maps

2017-11-20
Savaitę pradėkime su šiek tiek lengvojo roko. Jūsų dėmesiui Maroon 5 singlas pavadinimu „Maps“.
daugiau

Can plants talk to each other?

2017-11-17
Augalų mes negirdime, tačiau pažiūrėję video pamokėlę Can plants talk to each other? sužinosite, kaip jie "susikalba" tarpusavyje.
daugiau

Keith Urban - Wasted Time

2017-11-13
Kantri muzikos atlikėjas iš Naujosios Zelandijos Keith Urban savo kūrinyje pavadinimu Wasted Time apdainuoja tokį paradoksą, kad tuščiai praleistas laikas – nėra tuščiai praleistas laikas.
daugiau

Where Do Birds Go In Winter?

2017-11-10
Kur žiemą dingsta paukščiai? Pirmasis atsakymą į šį klausimą, kurį netrukus išgirsite šios savaitės video pamokėlėje, atnešė ne kas kitas, o mūsų mylimas gandras.
daugiau

Vanessa Carlton - Willows

2017-11-06
Šio pirmadienio muzikinėje pamokėlėje amerikiečių dainininkė Vanessa Carlton ir užliūliuojanti jos daina pavadinimu Willows (liet. gluosniai svyruokliai).
daugiau

Biological Asymmetry

2017-11-03
Visų mūsų kūnai yra daugiau ar mažiau asimetriški. Šio penktadienio video pamokėlėje pavadinimu Biological Asymmetry sužinosite, kodėl taip yra.
daugiau

Kelly Clarkson - My Favorite Things

2017-10-30
Pradėkime savaitę su gera nuotaika ir linksma Kelly Clarkson daina My Favorite Things. O kokie yra Jūsų mėgstamiausi daiktai?
daugiau

Biological Asymmetry

2017-10-27
Visų mūsų kūnai yra daugiau ar mažiau asimetriški. Šio penktadienio video pamokėlėje Biological Asymmetry sužinosite, kodėl taip yra.
daugiau

Nico and Vinz - Am I Wrong

2017-10-23
Šio dienos muzikinėje pamokėlėje duetas iš Norvegijos Nico & Vinz ir jų daina Am I Wrong apie nestandartišką mąstymą.
daugiau

Wildlife and Climate Change

2017-10-20
Šio penktadienio video pamokėlėje Wildlife and Climate Change ieškosime atsakymo į klausimą, ar gali laukiniai gyvūnai prisitaikyti prie klimato pokyčių.
daugiau

Walk off the Earth – Sing It All Away

2017-10-16
Pasiklausykime kanadiečių grupės Walk off the Earth kūrinio pavadinimu Sing It All Away, kuris ragina uždainuoti taip, kad pasimirštų visi rūpesčiai.
daugiau

What is depression?

2017-10-13
Šios savaitės video pamokėlėje pavadinimu What is depression? siūlome pasvarstyti apie tai, kas yra depresija, ir kaip su ja kovoti.
daugiau

Monty Python – Always Look On The Bright Side Of Life

2017-10-09
Kad visuomet žiūrėtumėt tik į šviesią gyvenimo pusę, pasiklausykite legendinės britų komikų grupės Monty Python dainos Always Look On The Bright Side Of Life.
daugiau

How computers translate human language

2017-10-06
Šio penktadienio video pamokėlė How computers translate human language apie tai, kaip kompiuteriai perpranta žmonių kalbą.
daugiau

Jason Mraz – I Won't Give Up

2017-10-02
Šios savaitės muzikinėje pamokėlėje prestižinio „Grammy“ apdovanojimo laimėtojas Jason Mraz ir šilta, niekada nepasiduoti raginanti jo daina I Won't Give Up.
daugiau

What If The World Went Vegetarian?

2017-09-29
Šio penktadienio video pamokėlė What If The World Went Vegetarian? apie tai, kas nutiktų, jeigu staiga visi taptume vegetarais.
daugiau

Cam – Burning House

2017-09-25
Pasiklausykite kantri muzikos atlikėjos Cam singlo pavadinimu Burning house. Čia dainininkė apdainuoja savo sapną degančiame name ir jame sutiktą mylimąjį bei judviejų nelaimingą meilę.
daugiau

How do we separate the seemingly inseparable?

2017-09-22
Šio penktadienio video pamokėlė How do we separate the seemingly inseparable? apie tai, kaip atskirti neatskiriamus dalykus.
daugiau

Ariana Grande - Moonlight

2017-09-18
Pasiklausykime romantiško Arianos Grande kūrinio Moonlight (liet. mėnesiena) iš trečiojo solinio jos albumo „Dangerous Woman“.
daugiau

Should You Use The SNOOZE Button?

2017-09-15
Atsikelti anksti ryte gali būti labai sunku. Gerai, kad yra žadintuvo signalo atidėjimo mygtukas... Bet ar tikrai jis mums padeda? Atsakymą rasite šio penktadienio video pamokėlėje pavadinimu Should You Use The SNOOZE Button?
daugiau

Katy Perry – Wide Awake

2017-09-11
Ar esi pilnai pabudęs? O kaip paklaustų anglas – Are you wide awake? Jeigu taip, tai atidžiai klausyk ir įsimink. Frazė to be wide awake, kaip ir Katy Perry daina tokiu pačiu pavadinimu, turi ir perkeltinę prasmę, ji reiškia „pilnai ką suprasti, aiškiai ką matyti“.
daugiau

7 Tips To Wake Up Without Coffee

2017-09-08
Norite atprasti nuo kofeino, bet nenorite jaustis apsnūdę? Šio penktadienio video pamokėlėje 7 Tips To Wake Up Without Coffee rasite septynetą būdų, kaip pabusti be kavos.
daugiau

Olly Murs – Wrapped Up

2017-09-03
Muzikinėje pamokėlėje svečiuojasi visada besišypsantis britų dainininkas Olly Murs su linksmu kūriniu pavadinimu Wrapped Up, kuriame dainuojama apie meilę, o tiksliau apie tą jausmą, kai pameti galvą vos tik įsimyli.
daugiau

404, the story of a page not found

2017-09-01
Kiekvienam naršančiam internete yra tekę susidurti su pranešimu „klaida 404“. Daugeliu atvejų, šis puslapis informuoja vartotoją, kad jų ieškomo turinio nėra. Tačiau šio penktadienio video pamokėlėje 404, the story of a page not found sužinosite kūrybingesnių būdų kaip galima panaudoti 404 klaidos puslapį.
daugiau

Dumb Ways To Die

2017-08-28
Savaitę pradėkime su linksma dainele pavadinimu Dumb Ways To Die apie tai, ko nederėtų daryti, kad nesibaigtų liūdnai.
daugiau

Why do cats act so weird?

2017-08-25
Katės yra gerai žinomos dėl savo keistų įpročių, bet šie įpročiai nebeatrodys tokie keisti, kai pažiūrėsite šio penktadienio video pamokėlę pavadinimu Why do cats act so weird?.
daugiau

Adam Levine - Lost Stars

2017-08-21
Pasiklausykime ilgesingos melodijos apie mėginimus atrasti save ir meilės paieškas pavadinimu Lost Stars, kurią atlieka merginų numylėtinis grupės Maroon 5 vokalistas Adamas Levine.
daugiau

How false news can spread

2017-08-18
„Melas apkeliauja pusę pasaulio, kol tiesa batus apsiauna“, – taip prasideda šios savaitės video pamokėlė pavadinimu How false news can spread, kurioje sužinosite, kaip sklinda klaidinga informacija.
daugiau

Julia Michaels - Issues

2017-08-14
Savaitę pradėkime su amerikiečių dainininke Julia Michaels ir debiutiniu jos singlu Issues, kuriame dainuojama apie problemas ir meilę, kuri visas tas problemas gali išspręsti.
daugiau

Arctic Monkeys - Stop The World Cause I Want To Get Off With You

2017-08-07
Arctic Monkeys – tai britų alternatyvaus roko grupė, tačiau šie charizmatiški jaunuoliai groja tokią muziką, kuri žavi ne tik šio stiliaus mėgėjus. Pasiklausykite jų dainos Stop The World Cause I Want To Get Off With You, tikimės, kad ji užkariaus ir dalelę jūsų širdies.
daugiau

MinuteEarth: The Story of Our Planet

2017-08-04
Šio penktadienio video pamokėlėje pavadinimu MinuteEarth: The Story of Our Planet trumpa mūsų planetos istorijos apžvalga.
daugiau

Imagine Dragons – Thunder

2017-07-31
Jūsų dėmesiui žaibiškai išpopuliarėjusi Imagine Dragons daina atitinkamu pavadinimu Thunder (liet. griaustinis).
daugiau

The left brain vs. right brain myth

2017-07-28
Kairė ir dešinė: šį kartą apie smegenis. Pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę The left brain vs. right brain myth sužinosite, kas yra tiesa, o kas tik mitas.
daugiau

Shawn Mendes - There's Nothing Holdin' Me Back

2017-07-24
Savaitę pradėkime kartu su kanadiečių pop dievaičiu Shawn Mendes ir naujausiu jo kūriniu There's Nothing Holdin' Me Back, kuriame dainuojama apie nesulaikomą jėgą – meilę!
daugiau

What would happen if you didn’t drink water?

2017-07-21
Mūsų kūne, kaip ir Žemėje, yra apie 70 procentų vandens. Pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę What would happen if you didn’t drink water? sužinosite, kuo sveikatai kenksmingas vandens trūkumas.
daugiau

Sheppard – Geronimo

2017-07-17
Naują savaitę pradėkime ryžtingai kartu su alternatyvios pop muzikos grupe Sheppard ir jų daina pavadinta garsaus indėnų karo vado Geronimo garbei, kurio vardą sušukti prieš leidžiantis į pavojingą nuotykį yra sena tradicija.
daugiau

The True Story of “True“

2017-07-14
Kuo senesnis žodis, tuo ilgesnė ir įdomesnė jo atsiradimo istorija. Šios dienos video pamokėlėje The True Story of “True“ sužinosite visą tiesą apie „tiesą“.
daugiau

OneRepublic - Truth To Power

2017-07-10
Savaitę pradėkime su populiariąja amerikiečių grupe OneRepublic ir naujausiu jų singlu pavadinimu Truth To Power, kurio paklausius ima atrodyti, lyg pati Žemė kreipiasi į čia gyvenančius žmones.
daugiau

The World’s Most Mysterious Book

2017-07-07
Pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę The World’s Most Mysterious Book, sužinosite apie vieną mįslingiausių pasaulyje knygų – Voiničiaus rankraštį (angl. Voynich Manuscript), kuris yra parašytas nežinoma kalba arba šifru.
daugiau

Clean Bandit – Disconnect

2017-07-03
Savaitę pradėkime su britų muzikos grupe Clean Bandit ir neseniai pasirodžiusiu jų kūriniu Disconnect, kuriame dainuojama apie vidinį norą nuo visko „atsijungti“.
daugiau

The United Kingdom, Great Britain and England

2017-06-30
Kuo skiriasi Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija ir Anglija? Ar tai trys atskiros valstybės ar viena ir ta pati šalis? Atsakymą rasite šio penktadienio video pamokėlėje pavadinimu The Difference between the United Kingdom, Great Britain and England Explained.
daugiau

Selena Gomez – Bad Liar

2017-06-26
Pasiklausykime naujo Selenos Gomez singlo pavadinimu Bad Liar, kurio video įraše vyrauja 70-ųjų stilius, o pati atlikėja įkūnija net keturis skirtingus veikėjus.
daugiau

The Loathsome Mosquito

2017-06-23
Šio penktadienio video pamokėlė pavadinimu The Loathsome Mosquito apie bjaurų, mažą ir klastingą įkyruolį, kuris mums trukdo džiaugtis neseniai prasidėjusia vasara. Taip taip, kalbame apie uodą, angliškai – mosquito, tariama /məˈskiː.təʊ/.
daugiau

Hailee Steinfeld – Most Girls

2017-06-19
Pasiklausykime amerikiečių aktorės bei dainininkės Hailee Steinfeld kūrinio pavadinimu Most Girls, kuriame dainuojama apie šiek tiek paradoksalų norą būti tokiai kaip visos.
daugiau

The psychology behind irrational decisions

2017-06-16
Šio penktadienio video pamokėlėje The Psychology Behind Irrational Decisions išsiaiškinsime visą tiesą apie iracionalius sprendimus arba kodėl žmones yra linkę rizikuoti, net suvokdami, kad gali nukentėti.
daugiau

Kygo, Selena Gomez – It Ain't Me

2017-06-12
Selena Gomez sugrįžo su nauju kūriniu, kurio laukė ne vienas. Kartu su Kygo atlikėja išleido žaibiškai išpopuliarėjusią dainą pavadinimu It Aint Me. Potekstė aiški – daina skirta Justin Bieber, kadangi pasakojimas nusikelia į laikus, kai jie dar draugavo.
daugiau

How the bendy straw was invented

2017-06-09
Pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę pavadinimu How the bendy straw was invented sužinosite, kaip atsirado šiaudelis su besilankstančiu galu.
daugiau

Rihanna - The Fire

2017-06-05
Į klausytojų širdis su nauju kūriniu pavadinimu The Fire ir vėl beldžiasi Rihanna. Gražios naujos savaitės!
daugiau

What Does it Mean to be a Dad?

2017-06-02
Šio penktadienio video pamokėlėje What Does it Mean to be a Dad? pasiklausykime pamąstymų apie tai, ką reiškia būti tėvu ir nepamirškime sekmadienį pasveikinti savųjų!
daugiau

Duke Dumont - Ocean Drive

2017-05-29
Savaitę pradėkime kartu su populiariuoju britu Duke Dumont ir jo kūriniu Ocean Drive apie romantišką pasivažinėjimą kabrioletu.
daugiau

How Are Search Engines So Fast?

2017-05-26
Pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę How Are Search Engines So Fast? sužinosite, kokiu principu veikia Google paieškos sistema.
daugiau

Robin Schulz feat. James Blunt - OK

2017-05-22
Jūsų dėmesiui bendras Robin Schulz ir James Blunt kūrinys pavadinimu OK, kurio žodžiai klausytojus drąsina, kad viskas bus gerai.
daugiau

Humans In 1000 Years

2017-05-19
Pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę pavadinimu Humans In 1000 Years, sužinosite, kaip atrodys žmonės po tūkstančio metų.
daugiau

Ed Sheeran - Castle On The Hill

2017-05-15
Vienas populiariausių ne tik Didžiosios Britanijos, bet ir pasaulio atlikėjų Ed Sheeran po daugiau nei dviejų metų pertraukos pristatė du naujus singlus. Abi dainos „Youtube“ platformoje netruko susilaukti milžiniško susidomėjimo. Vienas iš kūrinių pavadinimu Castle On The Hill per pirmąją dieną buvo peržiūrėtas daugiau nei 6,2 milijono kartų, jį galite išgirsti šios savaitės muzikinėje pamokėlėje.
daugiau

7 Simple Tips To Reduce Your Stress

2017-05-12
Šio penktadienio video pamokėlėje pavadinimu 7 Simple Tips To Reduce Your Stress – septyni paprasti būdai stresui ir nerimui mažinti.
daugiau

Lady Gaga - The Cure

2017-05-08
Sakoma, kad meilė gydo, apie tai ir dainuoja garsioji Lady Gaga naujausiame savo kūrinyje pavadinimu The Cure (liet. vaistas, gydymas).
daugiau

How the popsicle was invented

2017-05-05
Pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę pavadinimu How the popsicle was invented sužinosite, kaip atsirado vaisiniai ledai ant pagaliuko.
daugiau

Why Can't You Use Your Phone on a Plane?

2017-04-28
Pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę pavadinimu Why Can't You Use Your Phone on a Plane? sužinosite, kodėl lėktuve reikia išjungti telefoną.
daugiau

Selena Gomez - Only You

2017-04-24
Selena Gomez perdainavo legendinį 82-ųjų muzikos hitą Only You, kuris tapo naujojo serialo pavadinimu „13 Reasons Why“ garso takeliu.
daugiau

Free Toaster

2017-04-21
Linksmoje video pamokėlėje pavadinimu Free Toaster pamatysite, kaip galima nesunkiai apgauti internetinius sukčius.
daugiau

Can Danger Give You Super Strength?

2017-04-14
Kai artimam žmogui gresia pavojus, galime padaryti viską, kad tik jam padėtume. Pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę Can Danger Give You Super Strength? sužinosite, kodėl nelaimės akivaizdoje įgauname nežmoniškos jėgos.
daugiau

Casting Crowns - Oh My Soul

2017-04-10
Iš Atlantos (JAV) kilusi grupė Casting Crowns kuria muziką, kuri žavi savo ugningumu, provokuoja mąstymą, priartina prie tikrųjų vertybių. Jų daina Oh My Soul meta tikinčiajam iššūkį, o kartu ir padrąsina tikėjimo kelionėje.
daugiau

How blue jeans were invented

2017-04-07
Pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę How blue jeans were invented sužinosite, kaip atsirado visų taip mėgstami džinsai.
daugiau

Niall Horan - This Town

2017-04-03
Populiariausios visų laikų vaikinų grupės „One Direction“ narys Niall Horan 2016-ųjų rugsėjį pasirašė solo sutartį su Capitol Records. Tų pačių metų rugsėjo 29 dieną išleistas debiutinis solo singlas This Town, kurio šiandien ir pasiklausysime.
daugiau

How Do I Grow a Beard?

2017-03-31
„Kaip užsiauginti barzdą?“ – vienas dažniausiai užduodamų klausimų Google paieškoje, pažiūrėję video pamokėlę How Do I Grow a Beard? sužinosite, koks gi yra atsakymas.
daugiau

Alan Walker - Alone

2017-03-27
Šio pirmadienio klausymo pamokėlėje švedų muzikos kūrėjas Alan Walker ir jo kūrinys pavadinimu Alone. Kaip ir prieš tai buvusios jo dainos, taip ir ši, akimirksniu išpopuliarėjo ir tapo vienu didžiausiu hitu tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje.
daugiau

Is the Five-Second Rule Real?

2017-03-24
Pažiūrėję šio penktadienio pamokėlę pavadinimu Is the Five-Second Rule Real? sužinosite, kas yra „penkių sekundžių taisyklė“ ir ar ji tikrai veikia.
daugiau

The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This

2017-03-20
Jūsų dėmesiui bendras The Chainsmokers ir Coldplay singlas Something Just Like This apie meilę paprastam žmogui.
daugiau

The history of chocolate

2017-03-17
Šio penktadienio video pamokėlėje The History of Chocolate - šokolado atsiradimo istorija, arba kaip dievų maistas tapo prieinamas visiems.
daugiau

Alessia Cara - Stay

2017-03-13
Pasiklausykime naujos kanadietės Alessia Cara dainos pavadinimu Stay apie pokyčių baimę ir norą amžinai išlikti jaunam.
daugiau

How Braille was invented

2017-03-10
Šio penktadienio video pamokėlėje pavadinimu How Braille was invented sužinosite, kaip atsirado Brailio raštas ir kodėl jis iš pradžių buvo vadinamas „naktiniu rašymu“.
daugiau

Anne-Marie – Ciao Adios

2017-03-06
Pasiklausykime britų dainininkės Anne-Marie dainos pavadinimu Ciao Adios, kurioje atlikėja taria ryžtingą „viso gero“ savo neištikimam vaikinui.
daugiau

5 Myths About Sugar

2017-03-03
Šio penktadienio video pamokėlėje 5 Myths About Sugar penki mitai apie cukrų ir dažnai jiems priešingą tiesą.
daugiau

Hailee Steinfeld - Starving

2017-02-27
Pasiklausykime amerikiečių aktorės bei dainininkės Hailee Steinfeld kūrinio pavadinimu Starving, kuriame dainuojama apie tokią meilę, kuri priverčia pilve pajusti ne tik drugelius, bet ir visą zoologijos sodą ;)
daugiau

You Can't See This

2017-02-24
Šio penktadienio video pamokėlė You Can't See This, tai savotiška smegenų mankšta. Pamėginkite pergudrauti patys save.
daugiau

Maroon 5 - Don't Wanna Know

2017-02-20
Naują savaitę pradėkime su garsiųjų rokerių Maroon 5 daina Don't Wanna Know apie mintis, kurios aplanko galvojant, kaip sekasi mūsų ex’ams.
daugiau

You Are Not The Majority

2017-02-17
Jeigu manote, kad taip, kaip gyvenate jūs, gyvena dauguma pasaulio žmonių, labai klystate. Šios savaitės video pamokėlėje You Are Not The Majority sužinosite daug netikėtų faktų.
daugiau

Katy Perry - Chained To The Rhythm

2017-02-13
Popmuzikos žvaigždė Katy Perry į savaitgalį savo gerbėjus palydėjo su nauja daina, kurią jie galės niūniuoti – tai naujasis atlikėjos singlas Chained to the Rhythm. Kūrinyje taip pat skamba ir regio karaliaus Bobo Marley anūko Skipo Marley balsas.
daugiau

How super glue was invented

2017-02-10
Šio penktadienio video pamokėlėje How super glue was invented – trumpa super klijų atsiradimo istorija.
daugiau

Zara Larsson - I Would Like

2017-02-06
Šio pirmadienio muzikos pamokėlėje Švedijos popmuzikos sensacija – dainininkė Zara Larsson. Pasiklausykime vieno populiariausių atlikėjos kūrinių I Would Like, kuriame dainuojama apie troškimą elgtis taip, kaip reikalauja žmogaus prigimtis.
daugiau

Why Does February Only Have 28 Days?

2017-02-03
Įvairiose šalyse įvairiais laikais buvo naudojami skirtingi kalendoriai, jie buvo nuolat tobulinami ir tikslinami. Pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę Why Does February Only Have 28 Days? sužinosite, kodėl vasaris turi tik 28 dienas.
daugiau

Selena Gomez - Kill Em With Kindness

2017-01-30
Žiauriam įvykiui sukrėtus šalį, pasiklausykime Selena Gomez kūrinio Kill 'Em With Kindness, kuris skatina į blogą elgesį atsakyti ne tuo pačiu, o priešingai – gerumu.
daugiau

The myth behind the Chinese zodiac

2017-01-27
Kiekvieni metai kinų kalendoriuje siejami su vienu iš dvylikos gyvūnų, pasižyminčių unikaliomis savybėmis, kurias „paveldi“ to gyvūno metais gimęs asmuo. Net jei tuo netikite, pažiūrėję video The myth behind the Chinese zodiac sužinosite, kodėl būtent šis dvyliktukas sudaro garsųjį kalendorių.
daugiau

Zayn Malik & Taylor Swift - I Don't Wanna Live Forever

2017-01-23
Popmuzikos žvaigždė Taylor Swift nustebino savo gerbėjus po dviejų metų pertraukos išleidusi naują muzikos kūrinį, kurį atliko kartu su buvusiu grupės "One Direction" nariu Zayn Malik. Daina pavadinimu I Don't Wanna Live Forever bus vasarį pasirodysiančio filmo "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" (Fifty Shades Darker), "Penkiasdešimties pilkų atspalvių" (Fifty Shades of Grey) tęsinio, teminis kūrinys.
daugiau

Men vs. Women: Who Really Gets Sicker?

2017-01-20
Kalbant apie peršalimą ar gripą, sakoma, kad vyrai yra jautresni tokio pobūdžio susirgimams. O gal visa tai – grynų gryniausias mitas? Atsakymą sužinosite pažiūrėję video pamokėlę pavadinimu Men vs. Women: Who Really Gets Sicker?.
daugiau

Sia - Angel By The Wings

2017-01-16
Australų atlikėja Sia išleido naują dainą pavadinimu Angel By The Wings, kurios klausydamas supranti, kad tu gali VISKĄ!
daugiau

What Is Life Really Like In Lithuania?

2017-01-13
Sveikiname visus su Laisvės diena! Na, o šio ypatingo penktadienio video pamokėlėje pavadinimu What Is Life Really Like In Lithuania? sužinosime, kokią Lietuvą, jos silpnąsias ir stipriąsias puses, mato kiti.
daugiau

Ed Sheeran - Shape Of You

2017-01-09
Vienas populiariausių ne tik Didžiosios Britanijos, bet ir pasaulio atlikėjų Ed Sheeran po daugiau nei dviejų metų pertraukos pristatė du naujus singlus. Abi dainos „Youtube“ platformoje netruko susilaukti milžiniško susidomėjimo. Vienas iš kūrinių pavadinimu Shape of You per pirmąją dieną buvo peržiūrėtas daugiau nei 6,9 milijono kartų, jį galite išgirsti šios savaitės muzikinėje pamokėlėje.
daugiau

Why are we so attached to our things?

2017-01-06
Pažiūrėję šios savaitės video pamokėlę Why are we so attached to our things? sužinosite, kodėl žmonės taip prisiriša prie savo daiktų.
daugiau

Bon Jovi - New Year's Day

2017-01-02
Naujametinius linkėjimus siunčia legendinis roko grupės Bon Jovi vokalistas ir šventinėje savo dainoje New Year's Day ragina pakelti taures už naujas pradžias.
daugiau

This Is Why Your New Year's Will SUCK!

2016-12-30
Kartais ilgai lauktas ir planuotas Naujųjų metų sutikimas neatitinka mūsų lūkesčių. Kodėl taip nutinka, sužinosite pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę – This Is Why Your New Year's Will SUCK! Happy New Year 2017!
daugiau

Why do we kiss under mistletoe?

2016-12-23
Anglijoje gyvuoja įsimylėjėlių tradicija per Šv. Kalėdas pasibučiuoti po amalu - tai atneša laimę ir amžiną meilę. Šio penktadienio video pamokėlėje Why do we kiss under mistletoe? sužinosite, iš kur kilo bučiavimosi po amalu paprotys. Linksmų žiemos švenčių!
daugiau

The Chainsmokers – Don't Let Me Down

2016-12-19
Pasiklausykime pasaulį sudrebinusio Niujorko didžėjų The Chainsmokers ir žaviosios vokalistės Daya bendro kūrinio pavadinimu Don't Let Me Down, kuriame dainuojama apie mylimojo apviltą bei sunkiu metu vieną paliktą žmogų.
daugiau

The Neuroscience of Imagination

2016-12-16
Šio penktadienio video pamokėlėje pavadinimu The Neuroscience of Imagination sužinosite, kaip veikia musų vaizduotė.
daugiau

Sia – Freeze You Out

2016-12-12
Muzikinėje šio pirmadienio pamokėlėje paslaptingoji australė Sia ir jos daina pavadinimu Freeze You Out apie stingdančia baimę prisileisti kitą žmogų.
daugiau

Why do we feel nostalgia?

2016-12-09
Ilgesingi praeities prisiminimai ir noras, kad praėjusios gražios akimirkos sugrįžtų aplanko kiekvieną žmogų. Šio penktadienio video pamokėlėje Why do we feel nostalgia? sužinosite, kad nostalgija yra ne neigiamas, o teigiamas jausmas, kuris ne tiek kenkia, kiek padeda.
daugiau

Charlie Puth - We Don't Talk Anymore

2016-12-05
Šio pirmadienio klausymosi pamokėlėje žavusis dueatas – Charlie Puth ir Selena Gomez. Pasiklausykime bendro jų kūrinio We Don't Talk Anymore apie nutrūkusius santykius, kurių niekaip negali užmiršti nei viena pusė.
daugiau

Walk Like a Penguin

2016-12-02
Štai ir sulaukėme kalendorinės žiemos, pirmojo sniego ir slidžių šaligatvių. Norintiems nepargriūti, teks išmokti vaikščioti kaip pingvinams. Kaip tai padaryti, sužinosite pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę – Walk Like a Penguin.
daugiau

Queen – A Kind of Magic

2016-11-28
Šios savaitės muzikinėje pamokėlėje klasikinio roko legenda iš Anglijos Queen ir jų daina A Kind of Magic. BBC televizijos apklausoje Queen buvo išrinkta geriausia Didžiosios Britanijos visų laikų grupe, o jos logotipas labai primena Jungtinės Karalystės herbą.
daugiau

Making Sense of Spelling

2016-11-25
Pažiūrėjus rašymo istorijos pamokėlę Making Sense of Spelling, bus lengviau suprasti, kokia svarbi yra kiekvieno skiemens sandara.
daugiau

Shawn Mendes - Show You

2016-11-21
Pasiklausykime maištingos kanadiečių pop dievaičio Shawn Mendes dainos pavadinimu Show You apie jaunatvišką norą ką nors įrodyti sau ir visam pasauliui.
daugiau

How the sandwich was invented

2016-11-18
Šio penktadienio video pamokėlėje pavadinimu How the sandwich was invented sužinosite, iš kur atsirado sumuštinis.
daugiau

Jordan Feliz - Never Too Far Gone

2016-11-14
Šios savaitės muzikinėje pamokėlėje šiek tiek krikščioniško popso. Pasiklausykite amerikiečių dainininko Jordan Feliz kūrinio apie besąlygišką meilę pavadinimu Never Too Far Gone.
daugiau

Procrastination

2016-11-11
Garsus žurnalistas D. McRaney savo knygoje "You Are Not So Smart", ištrauką iš kurios išgirsite šio penktadienio video pamokėlėje pavadinimu Procrastination, atskleidė visą tiesą apie žmogaus polinkį viską atidėlioti.
daugiau

The Chainsmokers – Setting Fires

2016-11-07
Savaitę pradėkime kartu su daugelio pamėgta Niujorko didžėjų porele pavadinimu The Chainsmokers. Paklausius jų dainos Setting Fires, galima suprasti, kad stengtis dėl santykių ir kurstyti astrą turi ne kažkuris vienas, o abu žmonės.
daugiau

The Egyptian Book of the Dead

2016-11-04
Senovės egiptiečiai tikėjo, kad gyvenimas po mirties nesibaigia, tačiau reikia labai pasistengti, kad užsitarnauti pomirtinį gyvenimą. Nurodymai, kaip tai padaryti, saugomi Mirusiųjų knygoje (angl. The Egyptian Book of the Dead), į kurią pažvelgti iš arčiau galėsite šio penktadienio video pamokėlėje.
daugiau

Justin Bieber - Love Yourself

2016-10-31
Pasiklausykime popdievaičio Justin Bieber baladės pavadinimu Love Yourself. Joje vaikinas išsako viską, ką galvoja savo buvusiai merginai.
daugiau

Why is being scared so fun?

2016-10-28
Šio penktadienio video pamokėlėje Why is being scared so fun? sužinosite, kodėl žmonėms patinka būti gąsdinamiems.
daugiau

The Chainsmokers - Closer

2016-10-24
Šio pirmadienio muzikinėje pamokėlėje Niujorko didžėjų duetas The Chainsmokers ir jų hitas pavadinimu Closer, kuriame dainuojama apie iš naujo vienas kitą atradusius įsimylėjėlius.
daugiau

7 Tips To Wake Up Without Coffee

2016-10-21
Norite atprasti nuo kofeino, bet nenorite jaustis apsnūdę? Šio penktadienio video pamokėlėje 7 Tips To Wake Up Without Coffee rasite septynetą būdų, kaip pabusti be kavos.
daugiau

Grace VanderWaal - Clay

2016-10-17
Šios savaitės muzikos pamokėlėje „Amerikos talentų“ nugalėtoja Grace VanderWaal. Pasiklausykime jos kūrybos dainos Clay apie patyčias mokykloje, kurią dvylikametė atliko finale.
daugiau

Are Good Looking People Jerks?

2016-10-14
Kodėl gražūs žmonės dažniausiai būna bjauraus būdo? O gal taip tik atrodo? Atsakymą rasite šio penktadienio video pamokėlėje Are Good Looking People Jerks?.
daugiau

John Legend - Love Me Now

2016-10-10
Šio pirmadienio muzikinėje pamokėlėje amerikiečių atlikėjas John Legend, kuris savo dainoje pavadinimu Love Me Now ragina mylėti čia ir dabar.
daugiau

Many types of apples

2016-10-07
Obuoliai – stebuklinga priemonė nuo streso, šios savaitės video pamokėlėje Many types of apples sužinosite apie skirtingas šių vaisių rūšis ir kaip reikia jas išvesti.
daugiau

Major Lazer - Cold Water

2016-10-03
Pasiklausykime elektroninės muzikos padaužų Major Lazer kūrinio Cold Water. Čia dainuojama apie tokius santykius, kuomet vienas jaučiasi prislėgtas, o kitas daro viską, kad jį paguostų.
daugiau

Could human civilization spread across the whole galaxy?

2016-09-30
Šios savaitės video pamokėlėje pavadinimu Could human civilization spread across the whole galaxy? sužinosite, ar žmonių civilizaciją galėtų paplisti po visą Galaktiką.
daugiau

Tori Kelly - Nobody Love

2016-09-26
Pastarieji metai amerikiečių dainininkei Tori Kelly buvo labai intensyvūs. „Billboard 2015“ išrinko ją metų atlikėja, jos debiutinis albumas „Unbreakable Smile“ pirmavo „iTunes“, o singlai „Should've Been Us“ ir „Nobody Love“ tapo auksiniais hitais. Vieną iš jų netrukus ir išgirsite šio pirmadienio muzikinėje pamokėlėje.
daugiau

How to use rhetoric to get what you want

2016-09-23
Šio penktadienio video pamokėlėje How to use rhetoric to get what you want pakalbėsime apie tai, kaip tinkami žodžiai gali padėti pasiekti norimo tikslo.
daugiau

Calvin Harris - My Way

2016-09-19
Populiarusis Škotijos didžėjus Calvin Harris išleido naują singlą pavadinimu My Way. Čia dainuojama apie žmogų ištrūkusį iš tokios situacijos, kuri iš pradžių atrodė gera, bet vėliau paaiškėjo, kad tebuvo kliūtis jo kelyje.
daugiau

Is graffiti art? Or vandalism?

2016-09-16
Piešiniai ir užrašai ant sienų – šiuolaikinis menas ar paprasčiausias vandalizmas? Visą tiesą apie graffiti sužinosite pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę.
daugiau

Sia - The Greatest

2016-09-12
Pasiklausykime australų dainininkės Sia, kuri savo gerbėjams pristatė veržlią, energijos suteikiančią dainą pavadinimu The Greatest (liet. stipriausias, geriausias).
daugiau

Where Do Your Texts Go?

2016-09-09
Šio penktadienio video pamokėlėje Where Do Your Texts Go? sužinosite, kaip keliauja ir kur yra saugomos trumposios žinutės.
daugiau

Michael Bublé - Nobody But Me

2016-09-05
Kiekvienas nori, kad mylimas žmogus priklausytų tik jam vienam. Ne išimtis ir garsusis kanadietis Michael Bublé, kurio dainoje pavadinimu Nobody But Me juntama lengva pavydo gaidelė.
daugiau

What's Education For?

2016-09-02
Prasidėjus naujiems mokslo metams, video pamokėlė pavadinimu What's Education For? primins, kam reikalingas švietimas.
daugiau

Ariana Grande - Into You

2016-08-29
Pasiklausykime jausmingo Ariana Grande kūrinio iš trečiojo solinio jos albumo „Dangerous Woman“. Baladėje pavadinimu Into You dainuojama apie kvapą gniaužiančią aistrą.
daugiau

How do animals see in the dark?

2016-08-26
Pažiūrėję šios savaitės video pamokėlę How do animals see in the dark?, sužinosite, kodėl kai kurie gyvūnai geriau mato dieną, o kiti – naktį.
daugiau

We The Kings - Stone Walls

2016-08-22
Savaitę pradėkime kartu su alternatyviosios pop muzikos grupe iš Amerikos We The Kings. Jų kūrinyje pavadinimu Stone Walls dainuojama apie prarastą ir vėl susigrąžintą tikėjimą.
daugiau

How Not To Get Stuck In Traffic

2016-08-19
Šio penktadienio video pamokėlėje pavadinimu How Not To Get Stuck In Traffic sužinosite, kaip išvengti eismo spūsties.
daugiau

The ancient origins of the Olympics

2016-08-12
Šio penktadienio video pamokėlėje The ancient origins of the Olympics sužinosite apie Olimpines žaidynes ir jų kilmę. O Lietuvą atstovaujantiems sportininkams Rio olimpiadoje linkime sėkmės!
daugiau

Twenty One Pilots - Stressed Out

2016-08-08
Šįkart muzikinėje pamokėlėje jauna hip-hop‘o muzikos vaikinų grupė Twenty One Pilots ir jų hitas Stressed Out, pasakojantis apie sunkų perėjimą iš nerūpestingos vaikystės į suaugusiųjų pasaulį.
daugiau

Which sunscreen should you choose?

2016-08-05
Prasidėjus paskutiniam vasaros mėnesiui, praktiška video pamokėlė Which sunscreen should you choose? apie tai, kokį kremą nuo saulės reikėtų rinktis.
daugiau

Darius Rucker - If I Told You

2016-08-01
Amerikiečių dainininkas ir tekstų autorius Darius Rucker savo dainoje If I Told You svarsto, ar viską apie save atskleidęs žmogus vis dar būtų mylimas.
daugiau

Why do we hiccup?

2016-07-29
Čiaudėdami ir kosėdami valome gerklę, kvėpavimo takus. O kokią funkciją atlieka žagsulys, sužinosite pažiūrėję šios savaitės video pamokėlę Why do we hiccup?.
daugiau

Tori Kelly - Hollow

2016-07-25
Pasiklausykime amerikiečių dainininkės Tori Kelly kūrinio apie vidinę tuštumą pavadinimu Hallow.
daugiau

How did Hitler rise to power?

2016-07-22
Šį kartą video pamokėlėje How did Hitler rise to power? šiek tiek istorijos – kaip ir kodėl iškilo Hitleris.
daugiau

Madilyn Bailey - Wiser

2016-07-18
Šio pirmadienio muzikinėje pamokėlėje „Youtube“ žvaigždė, fantastiškai atliekanti garsių dainų koverius, Madilyn Bailey. Pasiklausykime jos dainos pavadinimu Wiser apie tai, kaip skaudūs išgyvenimai daro mus stipresniais ir protingesniais.
daugiau

What Does Your Accent Say About You?

2016-07-15
Šio penktadienio video pamokėlėje What Does Your Accent Say About You? sužinosime, ką skirtingi akcentai gali pasakyti apie žmogų.
daugiau

Jennifer Lopez - Ain't Your Mama

2016-07-11
„Aš tau ne mama“, – neretai primena moterys nesavarankiškiems savo vyrams. O garsioji Jennifer Lopez specialiai tam sukūrė dainą pavadinimu Ain't Your Mama.
daugiau

How do you know whom to trust?

2016-07-08
Šios savaitės video pamokėlėje How do you know whom to trust? išsiaiškinsime, kaip žinoti, kuo galima pasitikėti.
daugiau

Good Charlotte - Life Changes

2016-07-04
Rokeriai dvyniai Good Charlotte po ketverių metų pertraukos grįžta į sceną. Pasiklausykime jų kūrinio iš neseniai išleisto albumo pavadinimu Life Changes, kuriame dainuojama apie greitą gyvenimo tempą ir nuolatinius pasikeitimus.
daugiau

Benefits of Playing Sports

2016-07-01
Šio penktadienio video pamokėlė Benefits of Playing Sports apie teigiamą sporto poveikį ne tik kūnui, bet ir sielai.
daugiau

Nick Jonas - Close

2016-06-27
Amerikietis Nick Jonas ir švedė Tove Lo išleido kūrinį pavadinimu Close, kuriame persipina dvilypiai jausmai – artumo troškimas ir baimė prisileisti kitą žmogų.
daugiau

Christina Aguilera - Change

2016-06-20
Savaitę pradėkime su viltingu Christina Aguilera kūriniu pavadinimu Change, kuriame dainuojama apie teigiamus pasikeitimus ir jų laukimą.
daugiau

The evolution of the book

2016-06-17
Šio penktadienio video pamokėlėje The evolution of the book sužinosite, kaip laikui bėgant keitėsi knyga ir jos pavidalas.
daugiau

Matt Simons - Tonight

2016-06-13
Pasiklausykime dainininko ir dainų kūrėjo iš Niujorko Matt Simons. Jis neseniai pristatė romantišką baladę pavadinimu Tonight, kurioje atvirai deklaruojami jausmai.
daugiau

How Is Your Phone Changing You?

2016-06-10
Jūsų dėmesiui video pamokėlė How Is Your Phone Changing You? apie tai, kaip mobilieji telefonai keičia mūsų kūnus ir smegenis.
daugiau

Otto Knows feat. Avicii - Back Where I Belong

2016-06-06
Pasiklausykime švedų didžėjų Otto Knows ir Avicii naujausio kūrinio Back Where I Belong apie nostalgiją, kuri aplanko po ilgo laiko sugrįžus į namus.
daugiau

In the ocean's deepest depths

2016-06-03
Pažiūrėję šios savaitės video pamokėlę In the ocean's deepest depths sužinosite apie nežemiškus padarus gyvenančius vandenyno gelmėse.
daugiau

How do we separate the seemingly inseparable?

2016-05-27
Šio penktadienio video pamokėlė How do we separate the seemingly inseparable? apie tai, kaip atskirti iš pažiūros neatskiriamus dalykus.
daugiau

Ariana Grande - Moonlight

2016-05-23
Pasiklausykime naujos Arianos Grande dainos Moonlight (liet. mėnesiena) iš trečiojo solinio jos albumo „Dangerous Woman“, kuris prekyboje pasirodė visai neseniai – gegužės 20-ąją.
daugiau

Irrational decisions

2016-05-20
Žmones yra linkę rizikuoti, net jei suvokia, kad gali nukentėti. Šios savaitės video pamokėlėje pavadinimu Irrational decisions išsiaiškinsime visą tiesą apie iracionalius sprendimus.
daugiau

Barei - Say YAY!

2016-05-16
Pasiklausykime vieno iš smagiausių ir linksmiausių šių metų Eurovizijos kūrinių Say Yay!, kurį atliko energingoji Ispanijos atstovė Barei.
daugiau

Brad Paisley - Without a Fight

2016-05-30
Kantri muzikos atlikėjas Brad Paisley kartu su garsiąja Demi Lovato dainuoja apie sudėtingus poros santykius ir nesibaigiančius jų pykčius, be kurių apsieiti ir ragina šis bendras jų kūrinys pavadinimu Without a Fight.
daugiau

Why do cats act so weird?

2016-05-13
Katės yra gerai žinomos dėl savo keistų įpročių, bet šie įpročiai nebeatrodys tokie keisti, kai pažiūrėsite šio penktadienio video pamokėlę pavadinimu Why do cats act so weird?.
daugiau

Keith Urban - Wasted Time

2016-05-09
Kantri muzikos atlikėjas iš Naujosios Zelandijos Keith Urban savo kūrinyje pavadinimu Wasted Time apdainuoja tokį paradoksą, kad tuščiai praleistas laikas – nėra tuščiai praleistas laikas.
daugiau

Can plants talk to each other?

2016-05-06
Augalų mes negirdime, tačiau pažiūrėję video pamokėlę Can plants talk to each other? sužinosite, kaip jie gali susikalbėti.
daugiau

Backstreet Boys – The Perfect Fan

2016-05-02
Visų laikų geriausia vaikinų grupė Backstreet Boys savo dainą The Perfect Fan paskyrė pačioms didžiausioms savo gerbėjoms – mamoms. Happy Mother's Day!
daugiau

The power of the placebo effect

2016-04-29
Šio penktadienio video pamokėlėje The power of the placebo effect sužinosite, kas yra placebo efektas ir kaip jis veikia.
daugiau

Prince Tribute - David Guetta - Kiss Remix

2016-04-25
Pasiklausykime garsiojo house muzikos didžėjaus David Guetta tributo skirto neseniai mirusiam legendiniam JAV dainininkui Prince. May he rest in peace (liet. tegul jis ilsisi ramybėje).
daugiau

Queen Elizabeth II Turns 90

2016-04-22
Long live the Queen! Tegyvuoja Karalienė! Vakar, balandžio 21-ąją, Vindzore iškilmingai paminėtas Karalienės Elžbietos II 90-asis gimtadienis. O mes ta proga apžvelkime trumpą karalienės gyvenimo istoriją video pamokėlėje Queen Elizabeth II Turns 90.
daugiau

Sia - Cheap Thrills

2016-04-18
Ekstravagantišku įvaizdžiu garsėjanti australų atlikėja Sia išleido naują dainą pavadinimu Cheap Thrills (liet. Pigūs virpuliukai). Ji turėtų patikti tiems, kas moka linksmintis ir be pinigų. Tiesa, tekste vartojama nemažai slengo, tačiau netrūksta ir naudingų žodžių bei frazių, į kurias vertėtų atkreipti dėmesį.
daugiau

What If The World Went Vegetarian?

2016-04-15
Šio penktadienio video pamokėlė What If The World Went Vegetarian? apie tai, kas nutiktų, jeigu staiga visi taptume vegetarais.
daugiau

HUGEL & Jasmine Thompson – Where We Belong

2016-04-11
HUGEL & Jasmine Thompson duetas išleido naują singlą Where We Belong apie du vienas kitam tinkančius, tačiau dėl kažkokių priežasčių išsiskyrusius žmones.
daugiau

Can wildlife adapt to climate change?

2016-04-08
Šio penktadienio video pamokėlėje Can wildlife adapt to climate change? ieškosime atsakymo į klausimą, ar gali laukiniai gyvūnai prisitaikyti prie klimato pokyčių.
daugiau

A Great Big World - Kaleidoscope

2016-04-04
Bene kiekvienam teko vaikystėje turėti kaleidoskopą. Šį vamzdelio pavidalo žaislą, kuriame sudėti spalvoti stikliukai ir veidrodėliai sukuria magiškus ornamentus, apdainavo ir garsus Amerikos duetas A Great Big World savo kūrinyje atitinkamu pavadinimu Kaleidoscope. Pasiklausykime, kaip jiems sekėsi.
daugiau

What is dyslexia?

2016-04-01
Šiandienos video pamokėlės What is dyslexia? tema labai specifinis skaitymo sutrikimas – disleksija. Klystate, jei manote, kad iš šią ligą turinčio žmogaus neverta daug tikėtis. Disleksija buvo diagnozuota žymiam aktoriui Tom Cruise, dainininkei Cher, genialiam filmukų kūrėjui Walt Dysney.
daugiau

5 Tips to Improve Your Critical Thinking

2016-03-25
Video pamokėlėje pavadinimu 5 Tips to Improve Your Critical Thinking – penki patarimai, kaip pagerinti savo kritinį mąstymą. Kritinis mąstymas – tai įgūdis leidžiantis įvertinti informaciją ir nuspręsti, kas yra tiesa ir netiesa. Kritiškai mąstyti apie tam tikrą problemą reiškia būti atviru ir išnagrinėti visas galimas alternatyvas.
daugiau

James Bay – Need the Sun to Break

2016-03-21
Kol pavasariški orai vis dar neskuba ateiti, pasiklausykime dainos skirtos pasiilgusiems saulės ir meilės – James Bay – Need the Sun to Break.
daugiau

The Psychology of Narcissism

2016-03-18
Šį kartą video pamokėlė apie „narcizus“ ir jų psichologiją – The Psychology of Narcissism. Atkreipkite dėmesį, kad žodžio psychology pirmoji raidė p netariama.
daugiau

Major Lazer - Be Together

2016-03-14
Savaitę pradėkime kartu su jungtine prodiuserių bei didžėjų komanda Major Lazer ir jų daina Be Together apie sunkiai įmanomą, bet nenumaldomą norą būti kartu.
daugiau

Adele - Promise This

2016-03-07
Pasiklausykime britų atlikėjos Adele perdainuotos Cheryl Cole dainos pavadinimu Promise This. Įdomu tai, kad į šį jausmingą kūrinį įsipynė ir keletas prancūziškos dainelės vaikams žodžių.
daugiau

Is There A Pimple Cure?

2016-03-04
Spuogai turi savybę iškilti pačiu netinkamiausiu metu. Šios savaitės video pamokėlėje pavadinimu Is There A Pimple Cure? sužinosite, kodėl jie atsiranda ir kaip jų atsikratyti.
daugiau

Klingande - Losing U

2016-02-29
Prancūzų deep house duetas Klingande pristato naują kūrinį Losing U, kuriame dainuojama apie praradimo jausmą.
daugiau

How miscommunication happens

2016-02-26
Video pamokėlėje How miscommunication happens sužinosite, kaip įvyksta nesusikalbėjimas ir kaip galima jo išvengti.
daugiau

Never Gonna Stop

2016-02-22
Pasiklausykime dueto Jay Kill & The Hustle Standard dainos Never Gonna Stop ir pasisemkime motyvacijos ateinančiai savaitei.
daugiau

8 Sick Remedies That Actually Work

2016-02-19
Prasidėjus gripo sezonui, primename keletą priemonių, padėsiančių išvengti ligų. Jų sąrašą rasite šio penktadienio video pamokėlėje – 8 Sick Remedies That Actually Work.
daugiau

Joseph William Morgan - Wonderful World

2016-02-15
Savaitę pradėkime su įkvepiančia Joseph William Morgan daina pavadinimu Wonderful World, kuri privers susimąstyti, koks visgi puikus šis pasaulis.
daugiau

Why are human bodies asymmetrical?

2016-02-12
Visų mūsų kūnai yra daugiau ar mažiau asimetriški. Šio penktadienio video pamokėlėje Why are human bodies asymmetrical? sužinosite, kodėl taip yra.
daugiau

Skylar Grey - I Know You

2016-02-08
Pasiklausykime dar vienos Skylar Grey dainos I Know You. Išleista lygiai prieš metus, ji iškart išpopuliarėjo ir tapo filmo „50 pilkų atspalvių“ garso takeliu.
daugiau

The Story of Our Planet

2016-02-05
Šio penktadienio video pamokėlėje pavadinimu The Story of Our Planet trumpa mūsų planetos istorija.
daugiau

Skylar Grey - Winter In Me

2016-02-01
Prasidėjus paskutiniam jos mėnesiui, jūsų dėmesiui Skylar Grey daina apie žiemą – Winter In Me.
daugiau

How Do Trees Survive Winter?

2016-01-29
Šio penktadienio video pamokėlėje How Do Trees Survive Winter? sužinosite, kaip medžiai išgyvena žiemą.
daugiau

Colours of Bubbles - Rusty Trombone

2016-01-25
Grupė Colours of Bubbles nustebino savo gerbėjus Facebook paskyroje netikėtai pasidalinusi pirmąja būsimo albumo daina – „Prašom, Rusty Trombone – jūsų teismui!“
daugiau

Humans in 1000 Years

2016-01-22
Kol tapome tokie, kokie esame dabar, teko nueiti ilgą kelią, tačiau šis procesas niekada nesustoja. Pažiūrėję video pamokėlę pavadinimu Humans in 1000 Years sužinosite, kaip, anot mokslininkų, atrodys žmonės po tūkstančio metų.
daugiau

Justin Burke – Run Away With You

2016-01-18
Tie, kas nuo šaltos žiemos norėtų pabėgti į šiltus kraštus, tai padaryti gali su dainininku Justin Burke ir naujausiu jo kūriniu Run Away With You.
daugiau

What is depression?

2016-01-15
Šios savaitės video pamokėlėje pavadinimu What is depression? siūlome pasvarstyti apie tai, kas yra depresija, ir kaip su ja kovoti.
daugiau

Kygo - Stay

2016-01-11
Pasiklausykite naujausio garsaus norvegų didžėjaus Kygo darbo pavadinimu Stay (liet. pasilikti). Įrašytas kartu su dainininke Maty Noyes, singlas pamažu užvaldo internetinę erdvę bei radijo stočių topus.
daugiau

History of the Potato

2016-01-08
Antrąja duona vadinama daržovė ne visada buvo tokia populiari. Šio penktadienio video pamokėlėje History of the Potato bulvės pripažinimo istorija: kokį ilgą ir sunkų kelią teko nueiti, kad šiandien galėtume ja gardžiuotis.
daugiau

Monty Python - Always Look On The Bright Side Of Life

2016-01-04
Kad visuomet žiūrėtumėt tik į šviesią gyvenimo pusę, pasiklausykite legendinės britų komikų grupės Monty Python dainos Always Look On The Bright Side Of Life.
daugiau

What Are You Doing New Year's Eve?

2015-12-28
Daina What Are You Doing New Year's Eve? skirta tiems, kurie dar nežino, ką veiks Naujųjų metų naktį. Nieko nelaukite ir pasikvieskite ką nors švęsti kartu. Happy New Year, Everyone!
daugiau

Silent Night, Holy Night

2015-12-21
Šventinę savaitę pradėkime su Kalėdine giesme Silent Night, Holy Night, lietuviškai – „Tyli naktis! Šventa naktis!“. Kilusi Austrijoje, ši melodija jau kelis šimtmečius skamba daugiau kaip 300 įvairių kalbų.
daugiau

Mindshift

2015-12-18
Kad galėtume kažką pakeisti savo gyvenime, pirmiausia turime keisti mąstymą, tiesa? Darbo savaitės pabaigai – dozė optimizmo – video pamokėlė pavadinimu Mindshift.
daugiau

Lukas Graham - 7 Years

2015-12-14
Šiandien jūsų dėmesio laukia populiarėjantis danų ketvertukas, pasivadinęs savo vokalisto Lukas Graham vardu. Pasiklausykime naujausio jų singlo 7 years apie draugystę, meilę ir greitai lekiantį gyvenimą.
daugiau

Would you opt for a life with no pain?

2015-12-11
Jei galėtumėte rinkis, ar iškeistumėte įprastą savo gyvenimą su visais pakilimais ir nuopuoliais į besąlygišką laimę? Priimti sprendimą padės šio penktadienio video pamokėlė – Would you opt for a life with no pain?
daugiau

Kelly Clarkson - My Favorite Things

2015-12-07
Pradėkime savaitę su gera nuotaika ir linksma Kelly Clarkson daina My Favorite Things. O kokie yra Jūsų mėgstamiausi daiktai?
daugiau

What Cats Really Think of You

2015-12-04
Šios savaitės video pamokėlėje What Cats Really Think of You sužinosite, ką iš tiesų apie žmogų mano katės.
daugiau

Ariana Grande - Focus

2015-11-30
Pasiklausykime angeliško balso savininkės Ariana Grande naujojo singlo pavadinimu Focus, kuris bus įtrauktas į trečiąjį hitų „Problem“, „Break Free“, „Bang Bang“ ir „Love Me Harder“ atlikėjos solinį albumą „Moonlight“.
daugiau

Inside your computer

2015-11-27
Ar niekada nesusimąstėte, kas vyksta kompiuteryje, kai paspaudžiate pelės mygtuką? Šio penktadienio video pamokėlė Inside your computer padės tai suprasti.
daugiau

Enya - Echoes In Rain

2015-11-23
Savaitę pradėkime kartu su Airijos dainininke, Keltų muzikos puoselėtoja, Enya, kuri neseniai išleido singlą Echoes In Rain apie dar vieną naujai išaušusią dieną ir jos aidą lietuje.
daugiau

What would happen if you didn’t sleep?

2015-11-20
Šio penktadienio video pamokėlėje What would happen if you didn’t sleep? visa tiesa apie miegą ir jo trūkumą.
daugiau

Chris Young - Who I Am With You

2015-11-16
Pasiklausykime kantri muzikos atlikėjo Chris Young kūrinio Who I Am with You, kuriame dainuojama apie tokius santykius, kai būdami kartu žmonės tampa geresni.
daugiau

What makes muscles grow?

2015-11-13
Šios savaitės video pamokėlėje pavadinimu What makes muscles grow? sužinosite, kas priverčia mūsų raumenis augti.
daugiau

We The Kings - Stone Walls

2015-11-09
Pasiklausykime alternatyviosios pop muzikos grupės iš Amerikos We The Kings kūrinio pavadinimu Stone Walls apie prarastą ir vėl susigrąžintą tikėjimą.
daugiau

How computers translate human language

2015-11-06
Šio penktadienio video pamokėlė How computers translate human language apie tai, kaip kompiuteriai perpranta žmonių kalbą.
daugiau

Justin Bieber - Sorry

2015-11-02
Vasaros pabaigoje pasirodęs singlas „What Do You Mean?“ jau spėjo užkariauti radijo stočių topų viršūnes. Tačiau popdievaitis Justin Bieber nesnaudžia ir pristato dar vieną kūrinį pavadinimu „Sorry“ iš lapkričio 13-tąją pasirodysiančio naujojo jo albumo „Purpose“.
daugiau

First impression

2015-10-30
Sakoma, kad pirmas įspūdis dažnai būna klaidingas. Kaip yra iš tiesų sužinosite pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę atitinkamu pavadinimu First impression.
daugiau

Adele – Hello

2015-10-26
Po poros metų pertraukos su jumis vėl sveikinasi britų muzikos žvaigždė Adele. Pasiklausykime naujausio jos singlo „Hello“ iš būsimo albumo pavadinimu „25“, kuris pasirodys jau šį lapkritį.
daugiau

Daylight Saving Time Explained

2015-10-23
Laikrodžio rodyklių sukinėjimas pirmyn ir atgal kiekvienais metais sukelia nemažai diskusijų. Šios savaitės pamokėlėje Daylight Saving Time Explained apžvelgsime laiko kaitaliojimo privalumus ir trūkumus.
daugiau

The Sam Willows - For Love

2015-10-19
Pasiklausykime pop muzikos grupės iš Singapūro The Sam Willows kūrinio pavadinimu For Love. Nors čia apdainuojami įsimylėjėliai nuoširžiai ilgisi vienas kito, iširusių santykių atnaujinti taip ir nesiryžta.
daugiau

Where does gold come from?

2015-10-16
Šio penktadienio video pamokėlėje pavadinimu Where does gold come from? sužinosite, iš kur atsirado auksas. Tik neišsigąskite iš pažiūros daug moksliškų žodžių, tikrai nebūtina į juos visus įsigilinti tam, kad suprastumėte esmę. Sėkmės!
daugiau

Sia - Alive

2015-10-12
Šio pirmadienio muzikinėje pamokėlėje nepaprasto pripažinimo sulaukusi dainos „Chandelier“ atlikėja Sia. Australė neseniai pristatė pirmąjį būsimo albumo „This Is Acting“ kūrinį „Alive“, kuriame dainuoja apie skaudžius išgyvenimus ir išlikimą.
daugiau

How smart are dolphins?

2015-10-09
Šio penktadienio video pamokėlėje How smart are dolphins? po žmogaus pačias didžiausias smegenis turintys Žemės gyventojai – delfinai. Kodėl gi jie tokie protingi?
daugiau

Feist - 1234

2015-10-05
Šio pirmadienio muzikinėje pamokėlėje mažytė dainininkė iš Kanados Leslie Feist pasauliniu mastu išgarsėjusi dar 2007-aisiais, kai jos daina 1234 buvo panaudota „Apple“ gaminio „iPod Nano“ reklamoje.
daugiau

Thank a Teacher

2015-10-02
Šios savaitės video pamokėlė Thank a Teacher, tai priminimas apie artėjančią Mokytojų dieną. Nepamirškite ir jūs jiems padėkoti.
daugiau

Pink - Today's The Day

2015-09-28
Naują savaitę pradėkime su optimistiškai nuteikiančia daina apie tai, kaip reikia mokėti džiaugtis kiekviena diena – Pink „Today's the Day“.
daugiau

Do animals have language?

2015-09-25
Šio penktadienio video pamokėlė pavadinimu Do animals have language? apie tai, kaip bendrauja gyvūnai.
daugiau

Vanessa Carlton - Willows

2015-09-21
Šio pirmadienio muzikinėje pamokėlėje amerikiečių dainininkė Vanessa Carlton ir užliūliuojanti jos daina pavadinimu Willows (liet. gluosniai svyruokliai).
daugiau

Me, Myself and I

2015-09-18
Šiandien jūsų dėmesiui praktiška video pamokėlė apie tai, kada vartoti “me”, “myself”, o kada “I”.
daugiau

Chris Young - I'm Comin' Over

2015-09-14
Pasiklausykime kantri stiliaus atlikėjo Chris Young kūrinio I'm Comin' Over, kuriame dainuojama apie tokius santykius, kai du žmonės tai skiriasi, tai taikosi, tačiau niekaip negali išmesti vienas kito iš galvos.
daugiau

How false news can spread

2015-09-11
„Melas apkeliauja pusę pasaulio, kol tiesa batus apsiauna“, – taip prasideda šios savaitės video pamokėlė pavadinimu How false news can spread, kurioje sužinosite, kaip sklinda klaidinga informacija.
daugiau

Alessia Cara - Here

2015-09-07
Kanadietė Alessia Cara išgarsėjo sukūrusi dainą pavadinimu Here. Ji laikoma triukšmingų vakarėlių nemėgstančių žmonių himnu.
daugiau

How to Age Gracefully

2015-09-04
Šiandienos video pamokėlėje pavadinimu How to Age Gracefully išgirsite naudingų patarimų, ką reikia daryti, norint pasenti oriai. Tiesa, prie filmuko pateikti subtitrai nėra itin tikslūs, tad juos geriau išjunkite.
daugiau

Justin Bieber - What Do You Mean?

2015-08-31
Pastaraisiais metais labiau skandalais, o ne muzika garsėjęs Justin Bieber grįžta su nauju albumu. Jūsų dėmesiui pirmoji jo daina apie meilėje pasimetusius įsimylėjėlius pavadinimu „What Do You Mean?“.
daugiau

Could we actually live on Mars?

2015-08-28
Ar norėtumėte gyventi ten, kur mėlynas saulėlydis raudoname danguje? Tuomet teks kraustytis į Marsą. Daugiau informacijos rasite šio penktadienio video pamokėlėje.
daugiau

Trevor Guthrie - Summertime

2015-08-24
Pasiklausykime dainininko iš Kanados Trevor Guthrie kūrinio Summertime, kurio pirmosios eilutės primena mums apie tai, kaip nenumaldomai vasara artėja link pabaigos. Tad neeikvokime paskutinių jos dienų veltui!
daugiau

Inside the minds of animals

2015-08-21
Šio penktadienio video pamokėlė apie tai, kas dedasi gyvūnų galvose. Sužinosite, kuo jų mąstymas panašus ir kuo skiriasi nuo mūsų.
daugiau

Cam - Burning House

2015-08-17
Pasiklausykite kantri muzikos atlikėjos Cam naujausio singlo pavadinimu Burning house. Čia dainininkė apdainuoja savo sapną degančiame name ir jame sutiktą mylimąjį bei judviejų nelaimingą meilę.
daugiau

"B" in "Doubt"

2015-08-14
Kai kurių žodžių tarimas anglų kalboje mus verčia gerokai palaužyti galvas. Pavyzdžiui, veiksmažodis doubt, kuris yra tariamas /daʊt/. Na ir kodėl pabaigoje rašoma raidė b, nors jos tarti nereikia? Pasirodo viskam yra logiškas paaiškinimas, koks jis, sužinosite pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę.
daugiau

Bon Jovi - We Don’t Run

2015-08-10
Ambicingieji rokeriai Bon Jovi savo gerbėjus pradžiugino nauju kūriniu We Don't Run. Pasidžiaukime ir mes!
daugiau

Should You Use The SNOOZE Button?

2015-08-07
Atsikelti anksti ryte gali būti labai sunku. Gerai, kad yra žadintuvo atidėjimo mygtukas... Bet ar tikrai jis mums padeda? Atsakymą rasite šio penktadienio video pamokėlėje pavadinimu Should You Use The SNOOZE Button?.
daugiau

Demi Lovato - Cool for the Summer

2015-08-03
Pristatome jums energingą, vasarišką, seksualumu alsuojantį Demi Lovato singlą „Cool for the Summer“. Enjoy!
daugiau

Where did English come from?

2015-07-31
Jei stengiatės išmokti visame pasaulyje plačiai naudojamos anglų kalbos, greičiausiai esate uždavę sau klausimą, kaip gi ji atsirado? Pažiūrėję šios savaitės video pamokėlę pavadinimu Where did English come from?, rasite trumpą atsakymą į šį klausimą.
daugiau

Lauren Daigle - First

2015-07-27
Pradėkime naują savaitę su trupučiu šiuolaikinės krikščioniškos muzikos. Jūsų dėmesiui dainininkė Lauren Daigle ir jos kūrinys pavadinimu „First“ (visų pirma, pirmiausia).
daugiau

How to use a semicolon

2015-07-24
Šį kartą video pamokėlėje pavadinimu How to use a semicolon praktiška tema apie tai, kaip tinkamai naudoti kabliataškį.
daugiau

Echosmith - Bright

2015-07-20
Kai žmogus yra laimingas, sakome, kad jis „švyti“, apie tai dainuojama ir šio pirmadienio pamokėlėje pavadinimu Bright. Kūrinį atlieka Amerikos indie pop muzikos grupė Echosmith, kurią sudaro trys broliai ir sesuo.
daugiau

Nature Is Speaking

2015-07-17
Šio penktadienio video pamokėlėje pavadinimu Nature Is Speaking aktorės Džiulijos Roberts balsu prabyla pati motina gamta. Ką gi ji nori mums pasakyti?
daugiau

Major Lazer - Powerful

2015-07-13
Pasiklausykime elektroninės muzikos padaužų Major Lazer kūrinio Powerful. Čia dainuojama apie tokią galingą meilę, kuri kūną pereina kaip elektros srovė.
daugiau

World's Hardest Tongue Twister

2015-07-10
Pamėginkite penkis kartus greitai pasakyti: She sells seashells by the seashore. Arba: If Peter Piper picked a peck of pickled peppers. Tačiau šie sunkiai ištariami sakiniai yra niekis palyginus su nauja sunkiausia pasaulyje greitakalbe, kurią atrado Amerikos mokslininkai. Kaip ji skamba, išgirsite šio penktadienio video pamokėlėje.
daugiau

X Ambassadors - Renegades

2015-07-06
Paklausę amerikiečių alternatyvaus roko grupės X Ambassadors dainos pavadinimu Renegades sužinosite įvairių epitetų maištingos sielos žmonėms apibūdinti ir kitų įdomių angliškų išsireiškimų.
daugiau

Should We All Be Eating Insects?

2015-07-03
Nors Europos šalių gyventojai mielai kerta krevetes, vėžius, moliuskus ar net sraiges, vabzdžių valgymas kol kas yra absoliutus tabu. Tačiau nėra jau jie tokie atgrasūs, kaip dauguma mano, priešingai – vabzdžiai – tai nebrangus itin vertingų medžiagų šaltinis. Netikite? Pažiūrėkite šio penktadienio video pamokėlę.
daugiau

Tove Lo - Timebomb

2015-06-29
Švedijos pop muzikos pasididžiavimas Tove Love neseniai išleido naują kūrinį pavadinimu Timebomb (liet. tiksinti laiko bomba), kuriame dainuojama apie permainingas emocijas, kylančias besipykstančios poros santykiuose.
daugiau

Green-eyed logic puzzle

2015-06-26
Pamišęs diktatorius saloje įkalino šimtą žaliaakių žmonių. Visi jie pasižymi puikiu loginiu mąstymu, tačiau nė vienas nežino, kokios spalvos yra jo akys. Vienintelė viltis ištrūkti į laisvę, tą spalvą išsiaiškinti. Pamėginkime visi kartu paklausyti ir išspręsti šį galvosūkį.
daugiau

Kacey Musgraves - Biscuits

2015-06-22
Kantri muzikos dainininkė Kacey Musgraves neseniai išleido žaismingą kūrinį Biscuits, lietuviškai "sausainiai". Kas iš tiesų slepiasi po tokiu iš pažiūros nekaltu dainos pavadinimu?
daugiau

The 6 Craziest Extinctions Ever

2015-06-19
Kai kurių augalų ir gyvūnų rūšių išnykimas, kaip ir klimato pokyčiai, yra neišvengiami. Šio penktadienio pamokėlėje - šeši didžiausi žinomi masiniai išmirimai gyvybės evoliucijoje.
daugiau

Fort Frances - Summertime

2015-06-15
Šiandien muzikinėje pamokėlėje vaikinų trijulė iš Čikagos Fort Frances ir jų kūrinys pavadinimu Summertime, kuris mus ragina patogiai įsitaisyti, atsipalaiduoti ir džiaugtis vasara!
daugiau

What If You Stopped Going Outside?

2015-06-12
Kartais norisi visą dieną sėdėti namie ir niekur neiti. Tiesa? Bet kas nutiktų, jei visai nustotume eiti į lauką? Atsakymo į šį klausimą ieškokite šios savaitės video pamokėlėje.
daugiau

Rita Ora - Poison

2015-06-08
Angliška frazė „what's your poison?“ reiškia – „ką tu gersi?“. Nuo to kilo britų pop dainininkės Ritos Oros kūrinio Poison pavadinimas, čia žmogus gretinamas su galvą apsukusiu svaigiuoju gėrimu.
daugiau

What really happens to the plastic you throw away

2015-06-05
Niekam ne paslaptis, kad reikia rūšiuoti atliekas, tačiau ar susimąstote, kas nutinka bet kur išmestai plastmasei. Šio penktadienio pamokėlėje istorija apie tris plastikinius butelius ir skirtingą jų likimą.
daugiau

Avicii - Waiting For Love

2015-06-01
Pagaliau sulaukėme vasaros! Galbūt sulauksime ir meilės... Tačiau pirmiausia pasiklausykime naujos Švedijos superdidžėjaus Avicii dainos atitinkamu pavadinimu Waiting For Love.
daugiau

The wars that inspired Game of Thrones

2015-05-29
Fantastikos ir įtraukiančių siužetų gerbėjai džiaugiasi neseniai prasidėjusiu penktuoju serialo „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) sezonu. Serialas, kurio serijos pritraukia apie septynis milijonus žiūrovų, yra sukurtas pagal rašytojo George'o R.R.Martino nuotykių noveles, įkvėptas viduramžių Anglijoje vykusių Rožių karų. Apie visa tai daugiau sužinosite pažiūrėję šio penktadienio video pamokėlę.
daugiau

Måns Zelmerlöw - Heroes

2015-05-25
Austrijos sostinėje Vienoje įvyko 60-osios, jubiliejinės Eurovizijos finalas. Po įtemptos kovos nugalėtojo vėliavą iškėlė Švedijos atstovas Måns Zelmerlöw su kūriniu „Heroes“. Dainininkas jau iš anksto buvo laikomas favoritu, o prieš sudainuodamas nugalėtojo dainą, sakė, jog mes visi esame herojai, nepaisant, kas esame ir iš kur esame.
daugiau

Sad Cat Diary

2015-05-22
Šios savaitės video pamokėlėje pavadinimu Sad Cat Diary linksma liūdno katino istorija. Tik paklausykite, kokius dalykus jis rašo į savo dienoraštį!
daugiau

Major Lazer & DJ Snake - Lean On

2015-05-18
Jungtinė prodiuserių ir didžėjų komanda Major Lazer neseniai pristatė pirmą dainą iš savo naujo albumo. Įrašinėdami kūrinį pavadinimu Lean on jie į pagalbą pasitelkė dar ir prancūzą DJ Snake bei jaunąją Danijos žvaigždę MO. Ne veltui ši daina užkariavo ne vienos šalies populiariosios muzikos dešimtukus.
daugiau

How sugar affects the brain

2015-05-15
Jūsų dėmesiui saldi video pamokėlė apie karčią tiesą, kurioje sužinosite, kaip cukrus veikia žmogaus smegenis.
daugiau

Avicii - The Nights

2015-05-11
Pasitikime naujos savaitės pradžią su švedų elektroninės muzikos žvaigžde Avicii ir jo daina „The Nights“, kuri mus ragina gyventi taip, kad senatvėje būtų ką prisiminti.
daugiau

What causes economic bubbles?

2015-05-08
Šios savaitės video pamokėlėje sužinosite, kaip formuojasi ir sprogsta ekonominiai burbulai. Įdomu tai, kad pirmasis toks burbulas, sukėlęs finansinį nuosmukį, buvo tulpių manija.
daugiau

Walk Off The Earth - Sing It All Away

2015-05-04
Pasiklausykime kanadiečių grupės Walk off the Earth, kuri išgarsėjo įrašiusi savo versiją Gotye dainai Somebody that I used to know. Šį kartą talentingieji muzikantai pristato naują kūrinį pavadinimu Sing It All Away ir ragina mus uždainuoti taip, kad pasimirštų visi rūpesčiai.
daugiau

Where did Earth’s water come from?

2015-05-01
Tiksli mūsų planetos vandens, dengiančio apie 70 procentų Žemės paviršiaus, kilmė vis dar yra paslaptis. Šio penktadienio video pamokėlėje sužinosite, kokius spėjimus pateikia mokslininkai.
daugiau

Olly Murs - Seasons

2015-04-27
Šio pirmadienio muzikinėje pamokėlėje visada besišypsantis britų dainininkas Olly Murs su linksmu kūriniu pavadinimu Seasons. Tai daina apie meilę, kuri, keičiantis metų laikams ir kitoms aplinkybėms, išlieka tokia pat stipri.
daugiau

Plato’s Allegory of the Cave

2015-04-24
Šios savaitės video pamokėlėje šiek tiek filosofijos. Platonas viename garsiausių savo tekstų apie olos alegoriją teigia, kad žmonės pasilikdami kasdienio patyrimo ribose nieko nežino apie tikrąją būtį. Graikų filosofas leidžia suprasti, kad žmonėms nedera pasilikti iliuzijų pasaulyje, t.y. oloje, jie turi išsivaduoti iš olos ir judėti saulės link.
daugiau

Arctic Monkeys - Stop The World Cause I Want To Get Off With You

2015-04-20
Arctic Monkeys – tai britų alternatyvaus roko grupė, tačiau šie charizmatiški jaunuoliai groja tokią muziką, kuri žavi ne tik šio stiliaus mėgėjus. Pasiklausykite jų dainos Stop The World Cause I Want To Get Off With You, tikimės, kad ji užkariaus ir dalelę jūsų širdies.
daugiau

The real story behind Archimedes’ Eureka!

2015-04-17
Šios savaitės video pamokėlėje garsioji istorija apie Archimedą, kuris įlipęs į vonią ir pamatęs išsiliejusį vandenį, staiga suprato, kad skirtingos medžiagos kūnai išstumia skirtingą kiekį vandens. Graikų mokslininkas taip apsidžiaugė savo atradimu, kad nuogas išbėgo į gatvę šaukdamas „Eureka! Eureka!“ („Radau! Radau!“).
daugiau

Vance Joy - Riptide

2015-04-13
Pasiklausykime alternatyvaus roko dainininko iš Australijos Vance Joy kūrinio skambiu pavadinimu Riptide. Išvertus į lietuvių kalbą jis reiškia „bangų grūstis, potvynio bangos“.
daugiau

404, the story of a page not found

2015-04-10
Kiekvienam naršančiam internete yra tekę susidurti su pranešimu klaida 404. Daugeliu atvejų, šis puslapis informuoja vartotoją, kad jų ieškomo turinio nėra. Tačiau šio penktadienio video pamokėlėje sužinosite kūrybingesnių būdų kaip galima panaudoti 404 klaidos puslapį.
daugiau

Carly Rae Jepsen - I Really Like You

2015-03-30
Pasiklausykime naujojo Carly Rae Jepsen kūrinio I Really Like You, kurio priedainis yra lengvai įsimenantis kaip ir ankstesnių jos dainų. Iš Kanados kilusi atlikėja tikisi pakartoti 2012-ųjų hito „Call Me Maybe“ sėkmę.
daugiau

What is verbal irony?

2015-03-27
Šios savaitės video pamokėlėje pavadinimu What is verbal irony? kalbama apie ironiją, kuri atsiranda, kai žodis ar pasakymas yra perkeliamas į netikėtą, priešingos reikšmės aplinką.
daugiau

David Guetta - What I Did For Love

2015-03-23
Šį kartą pas mus svečiuojasi David'as Guetta – didžėjus ir kompozitorius iš didžiosios raidės. Pasiklausykime jo kūrinio pavadinimu What I Did For Love, kuriame dainuojama apie tai, ko tik žmonės nepadaro iš meilės.
daugiau

The case against good and bad

2015-03-20
Atiduodame jūsų teismui žodžius „good“ ir „bad“, kurių visai „nurašyti“ gal ir nėra reikalo, tačiau karts nuo karto pakeisti įdomesniais būdvardžiais tikrai būtų ne pro šalį.
daugiau

Swedish House Mafia - Don't You Worry Child

2015-03-16
Trijulė iš Švedijos pasivadinusi Swedish House Mafia yra šokių muzikos atstovai. Populiariajame savo kūrinyje Don't You Worry Child (liet. Nesijaudink, vaikeli) jie dainuoja apie pirmojo išsiskyrimo skausmą.
daugiau

Overcoming obstacles

2015-03-13
Šio penktadienio video pamokėlėje įkvepianti Steven Claunch istorija. Vaikinas, kuris gimė su negalia, pasakoja, kaip neleido jai savęs nugalėti ir sėkmingai įveikė visas kliūtis.
daugiau

We The Kings - Sad Song

2015-03-09
Pasiklausykime Amerikos alternatyviosios pop muzikos grupės We The Kings kūrinio pavadinimu Sad Song. Nors daina ir liūdna, bet labai graži.
daugiau

What is déjà vu?

2015-03-06
Iš prancūzų kalbos kilęs žodis deja vu reiškia „already seen”, lietuviškai – „jau matyta“. Taip vadinamas akimirkos jausmas, kai viskas aplinkui netikėtai pasirodo labai pažįstama. Mokslininkai jau sukūrė per 40 įvairių teorijų apie deja vu, kurios vis dar kelia daug diskusijų. Kodėl žmonės tai patiria? Ar tai ką nors reiškia? O gal net neverta kreipti dėmesio?
daugiau

Imagine Dragons - Warriors

2015-03-02
Šalyje verdant diskusijoms apie sugrįžtančią šauktinių kariuomenę, pasiklausykime karingai nuteikiančio rokerių Imagine Dragons kūrinio Warriors, taip anglų kalboje vadinami kariai bei kovotojai.
daugiau

I had a black dog

2015-02-27
Šios savaitės video pamokėlėje pavadinimu „I had a black dog“ kviečiame iš arčiau susipažinti, kas per „baubas“ yra depresija.
daugiau

Sia - Salted Wound

2015-02-23
Pasiklausykime nuoširdumu dvelkiančios Sia'os baladės pavadinimu Salted Wound, kuri tapo skandalingojo filmo „50 pilkų atspalvių“ garso takeliu.
daugiau

Does Being Cold Make You Sick?

2015-02-20
Šaltas oras gali sukelti peršalimą: mitas ar tiesa? Atsakymo į šį klausimą ieškokite šios savaitės video pamokėlėje.
daugiau

Ed Sheeran - Thinking Out Loud

2015-02-16
Pasiklausykime vakar pirmą kartą Lietuvoje koncertavusio beprotiškai talentingo britų dainų kūrėjo ir atlikėjo Ed Sheeran dainos Thinking Out Loud (liet. Galvoti garsiai).
daugiau

What is love?

2015-02-13
Artėjant Šv. Valentino dienai, dažnas klausia savęs – kas yra meilė? Pastarosios apibrėžimą kaip tik ir bandysime išsiaiškinti šios dienos video pamokėlėje.
daugiau

Christina Perri - Arms

2015-02-09
Kaip visada, savaitę pradėkime su daina. Šį kartą pasiklausykime Amerikos dainininkės ir dainų autorės Christinos Perri kūrinio pavadinimu Arms (liet. Rankos) suvirpinusio ne vieną širdį.
daugiau

Unbroken

2015-02-06
Šio penktadienio video pamokėlėje motyvacijos užtaisas pavadinimu Unbroken, lietuviškai – Nepalūžęs, kuris primena, kad mes valdome savo emocijas, o ne jos mus.
daugiau

Shawn Mendes - Life Of The Party

2015-02-02
Savaitę pradėkime kartu su kylančia pop žvaigžde iš Kanados Shawn Mendes ir jo daina pavadinimu Life Of The Party, kuris išvertus į lietuvių kalbą reiškia „Vakarėlio siela“.
daugiau

Where Do Birds Go In Winter?

2015-01-30
Kur žiemą dingsta paukščiai? Pirmasis atsakymą į šį klausimą, kurį netrukus išgirsite mūsų video pamokėlėje, atnešė ne kas kitas, o lietuvių taip mylimas gandras.
daugiau

Coldplay - Miracles

2015-01-26
Pasiklausykime britų roko grupės Coldplay dainos pavadinimu Miracles, kuri buvo kurta specialiai Angelina Jolie režisuotam filmui Unbroken (liet. Nepalūžęs).
daugiau

How Old Can We Get?

2015-01-23
Šiuo metu dar gyvi likę 37 seniausi pasaulio žmonės gyveno trijuose skirtinguose amžiuose. Kokia jų ilgaamžiškumo paslaptis? Atsakymą į šį klausimą bei daugelį kitų įdomių dalykų sužinosite šiandienos video pamokėlėje pavadinimu How Old Can We Get?.
daugiau

Michael Bublé - It's A Beautiful Day

2015-01-19
Pradėkime savaitę su Kanados dainininko Michael Bublé daina pavadinimu It's A Beautiful Day, kurioje dainuojama apie tai, kad išsiskyrimas nebūtinai atneša skausmą – jis gali atnešti ir palengvėjimą. Have a beautiful day everybody! Visiems geros dienos!
daugiau

A Good Night's Sleep

2015-01-16
Šį kartą video pamokėlėje pavadinimu A Good Night's Sleep sužinosite kuo svarbus yra geras nakties miegas ir kaip jis veikia mūsų atmintį.
daugiau

Paramore - Ain't It Fun

2015-01-12
Jūsų dėmesiui 2015-ųjų „Grammy“ apdovanojimui už geriausią roko dainą nominuotas amerikiečių grupės Paramore kūrinys Ain't It Fun. Jis įdomus ne tik dėl savo skambių žodžių, todėl susipažinę su pastarųjų reikšme, nepamirškite peržiūrėti ir oficialaus vaizdo klipo, kurį filmuodami grupės nariai pasiekė net 10 pasaulio rekordų! https://www.youtube.com/watch?v=EFEmTsfFL5A
daugiau

The Science of Productivity

2015-01-09
Šioje video pamokėlėje rasite keletą mokslu paremtų patarimų, padėsiančių pagerinti jūsų produktyvumą.
daugiau

Sheppard - Geronimo

2015-01-05
Naujus metus pradėkime ryžtingai nusiteikę kartu su alternatyvios pop muzikos grupe Sheppard ir jų daina pavadinta garsaus indėnų karo vado Geronimo garbei, kurio vardą sušukti prieš leidžiantis į pavojingą nuotykį yra sena tradicija.
daugiau

History of the Euro

2015-01-02
„Welcome to the Eurozone family, Lithuania!“, - kitos šalys sveikina Lietuvą įsivedus eurą. Kokios bus to pasekmės – parodys laikas, o kol kas trumpai apžvelkime šios valiutos atsiradimo istoriją.
daugiau

This Is The New Year

2014-12-29
Išlydėkime senuosius ir pasitikime artėjančius Naujuosius metus kartu su „nepriklausomojo roko“ muzikiniu duetu iš Niujorko – A Great Big World. Jų daina šventišku pavadinimu This Is The New Year kviečia mus įkvėpti naujos vilties, džiaugtis gyvenimu, o svarbiausia – branginti vieniems kitus.
daugiau

Shake Up Christmas

2014-12-22
Savaitę pradėkime su amerikiečių roko grupės Train daina, kuri užkrečia šventine nuotaika, pavadinimu Shake Up Christmas, lietuviškai – Išjudink Kalėdas.
daugiau

How to choose your news

2014-12-19
Šiandienos video pamokėlėje sužinosite keletą patarimų, kaip atsirinkti objektyvias naujienas iš milžiniško šiuolaikinės žiniasklaidos srauto.
daugiau

Nickelback - What Are You Waiting For?

2014-12-15
Muzikinėje pamokėlėje roko muzikos grupė iš Kanados Nickelback. Pasiklausykime jų dainos pavadinimu What Are You Waiting For?, kuri ragina džiaugtis gyvenimu ir nebijoti imtis ko nors naujo.
daugiau

Ebola

2014-12-12
Ebolos viruso panika visame pasaulyje plinta greičiau nei pats virusas. Šios savaitės video pamokėlėje išgirsite viską, ką jums reikia žinoti apie šią infekcinę ligą.
daugiau

OneRepublic - Love Runs Out

2014-12-08
Pasiklausykime muzikos topų viršūnėse karaliaujančios amerikiečių grupės OneRepublic kūrinio pavadinimu Love Runs Out. Gera daina ir dar geresnis jos vaizdo klipas, kurio, pasak pačių atlikėjų, net nėra su kuo palyginti.
daugiau

The Oxford comma

2014-12-05
Šį kartą video pamokėlėje amžinas gramatikos entuziastų galvos skausmas – Oksfordo kablelis. Reikia ar nereikia atskirti jungtuką „ir”?
daugiau

Olly Murs - Wrapped Up

2014-12-01
Muzikinėje pamokėlėje svečiuojasi visada besišypsantis britų dainininkas Olly Murs su linksmu kūriniu apie meilę, o tiksliau apie tą jausmą, kai pameti galvą vos tik įsimyli.
daugiau

High Heels Were Made For Men

2014-11-28
Ar kada teko girdėti, kad moteriškumo simboliu laikomi aukštakulniai išties buvo sukurti stipriosios lyties atstovams? Pirmieji batai su aukštais kulnais pasiūti dar XVI amžiuje, kad vyrams būtų patogiau sėdėti ant arklio ir koja neiškristų iš kilpos. Apie visa tai ir dar keletą tokių stiliaus detalių, kaip kaklaraištis ir kelnių užtrauktukas, sužinosite pažiūrėję video pamokėlę.
daugiau

Milky Chance - Stolen Dance

2014-11-24
Šios savaitės muzikinėje pamokėlėje vokiečių duetas Milky Chance ir jų debiutinis opusas (lot. opus – darbas, kūrinys) Stolen Dance. Nors ši daina skamba labai romantiškai, čia išties kalbama ne apie ilgesį žmogui, o priklausomybę nuo narkotikų.
daugiau

Playing an Instrument

2014-11-21
Senatvėje džiaugsis tie, kurie vaikystėje grojo arba kokią naudą smegenims teikia grojimas muzikos instrumentu.
daugiau

Melanie Martinez - Dollhouse

2014-11-17
Pasiklausykime Melanie Martinez dainos vaikišku pavadinimu Dollhouse (liet. lėlių namelis) apie nevaikiškas problemas.
daugiau

Why elephants never forget

2014-11-14
Angliška patarlė byloja, kad drambliai niekada nieko nepamiršta. Pažiūrėję šios savaitės video pamokėlę įsitikinsite, kad toks pasakymas nėra iš piršto laužtas. Lyginant su kitais gyvūnais, drambliai turi dideles smegenis, o kartu ir gerą atmintį.
daugiau

Capital Cities - Safe and Sound

2014-11-10
Pasiklausykite amerikiečių electropop dueto Capital Cities dainos skambiu pavadinimu Safe and Sound, kuris reiškia, kad kažkas yra gyvas ir sveikas.
daugiau

The language of lying

2014-11-07
Kiekvieną dieną išgirstame kažkur nuo 20 iki 200 įvairių melų. Šioje video pamokėlėje pavadinimu „Melo kalba“ sužinosite keletą paprastų būdų, kaip juos atpažinti.
daugiau

Jason Mraz - I Won't Give Up

2014-11-03
Šios savaitės muzikinėje pamokėlėje prestižinio „Grammy“ apdovanojimo laimėtojas Jason Mraz ir šilta, niekada nepasiduoti raginanti jo daina I Won't Give Up.
daugiau

How can I be happy?

2014-10-31
Šį kartą pasiklausykime šiek tiek humanistinių idėjų ir drauge ieškokime atsakymo į amžinai kirbantį filosofinį klausimą: „Kaip būti laimingu?“ Pagal tarptautinių žodžių žodyną, humanizmas – tai pasaulėžiūra žmogų matanti kaip tikslą, persunkta meile ir pagarba orumui bei gerovei.
daugiau

Avicii - The Days

2014-10-27
Šį kartą klausymosi pamokėlėje nauja lietuvių pamėgta Avicii daina pavadinimu The Days.
daugiau

What Do We See in The Dark?

2014-10-24
Pažiūrėję šią smagią video pamokėlę sužinosite, kodėl piratai nešioja akies raištį, kodėl gyvūnų akys naktį šviečia ir ką tamsoje gali pamatyti žmogus.
daugiau

Blue Foundation - Eyes On Fire

2014-10-20
Pasiklausykime danų muzikos grupės Blue Foundation, kuri pasauliui padovanojo superhitą Eyes On Fire. Šis puikus kūrinys įsiamžino kultinės „Saulėlydžio” sagos garso takelyje.
daugiau

Einstein Brain Secret Revealed?

2014-10-17
Šios savaitės video pamokėlėje Kevin iš Vsauce atskleis Einšteino genialumo paslaptį ir papasakos apie keletą tokių įdomių dalykų, kaip pripučiama koncertų salė, povandeninis lėktuvas, robotas barmenas, driežas Pinokis ir kt.
daugiau

MAGIC! - Let Your Hair Down

2014-10-13
Savaitę pradėkime su kanadiečių vaikinų grupe MAGIC! ir jų daina dviprasmišku pavadinimu Let Your Hair Down. Ši frazė anglų kalboje gali būti verčiama tiesiogine reikšme „pasileisti plaukus“ arba perkeltine – „atsipalaiduoti, elgtis nesivaržant“.
daugiau

Troll - Shane Koyczan

2014-10-10
Pasiklausykime efektingo eilėraščio pavadinimu Troll. Tai pasakojimas apie šiuolaikinius trolius, kurie kursto nesantaiką internetinėje erdvėje ir minta kitų žmonių blogomis emocijomis. Kūrinio autorius Shane Koyczan naudoja gana sudėtingą simbolinę kalbą, tačiau visai nebūtina suprasti kiekvieną žodį tam, kad galėtum pajusti užburiantį anglų kalbos ritmą.
daugiau

Sam Smith - Stay With Me

2014-10-06
Kaip išsireiškė pats britiškos pop muzikos „netikėtumas“ Sam Smith, jo daina Stay With Me, tai himnas vienatvei, arba ką jaučia žmogus pabudęs po vienos nakties nuotykio.
daugiau

What makes tattoos permanent?

2014-10-03
Oda pats didžiausias mūsų kūno organas, kuris atsinaujina iš vidaus ir nuolat keičiasi. Žmogus per valandą netenka apie 4000 odos dalelių, jos lupasi ir nubyra. Tačiau pasidarius tatuiruotę ji paprastai lieka visam gyvenimui. Kodėl taip yra? Atsakymą sužinosite šiandienos video pamokėlėje.
daugiau

Hunter Hayes - Invisible

2014-09-29
Šio pirmadienio pamokėlėje pamaina Timberleikui – vakarų muzikos pasaulį įnirtingai atakuojantis jaunas dainininkas Hunter Hayes ir jo daina Invisible, kurios žodžiai ragina nebijoti išsiskirti iš kitų.
daugiau

Sex Determination

2014-09-26
Šios dienos video pamokėlėje pavadinimu Sex Determination pasiaiškinsime nuo ko priklauso būsimo vaiko lytis ir kuo skiriasi žmogus nuo kitų gyvūnų.
daugiau

Adam Levine - Lost Stars

2014-09-22
Pasiklausykime ilgesingos melodijos apie mėginimus atrasti save ir meilės paieškas pavadinimu Lost Stars iš rugsėjį pasirodžiusio filmo „Dar kartą, iš naujo“ (angl. „Begin Again“), kurią atlieka merginų numylėtinis grupės „Maroon 5“ vokalistas Adamas Levine.
daugiau

5 School Facts

2014-09-19
Rugsėjui perkopus į antrąją pusę, video pamokėlėje pavadinimu 5 School Facts sužinosite, kodėl vasarą nevyksta pamokos, kaip prasidėjo nuotolinis mokymasis bei keletą kitų įdomių faktų apie mokyklą.
daugiau

Alex & Sierra - Scarecrow

2014-09-15
Šios savaitės muzikinėje pamokėlėje amerikietiškojo „X Faktoriaus“ nugalėtojai Alexas ir Sierra bei jų daina žaismingu pavadinimu Scarecrow (liet. baidyklė, kaliausė). „Mes esame tiesiog vaikus primenanti porelė, kuri mėgsta nuotykius, nori pasilinksminti ir neskuba užaugti. Tiesa, dar kuriame muziką“, - linksmai save pristato lyrišką popmuziką su bliuzo elementais mėgstantis įsimylėjėlių duetas.
daugiau

The Expert

2014-09-12
Šios savaitės video pamokėlėje trumpametražė komedija apie tai, kaip sunku būti geru specialistu, kai tave slegia dalyko neišmanančių žmonių spaudimas.
daugiau

Sia - Chandelier

2014-09-08
Rudeniškam pirmadieniui siūlome šiek tiek melancholijos. Pasiklausykime australų dainininkės Sia dainos apie alkoholizmą pavadinimu Chandelier (liet. sietynas, liustra). „I'm gonna swing from the chandelier“ dainuoja atlikėja, pažodžiui išvertus šie žodžiai reiškia „suptis ant sietyno“, o perkeltine prasme – elgtis pavojingai, rizikuoti gyvybe.
daugiau

Brain Tricks

2014-09-05
Šios dienos video pamokėlėje sužinosite, kokius triukus išdarinėja mūsų smegenys, kaip ir kodėl jos „užprogramuotos“.
daugiau

James Blunt - Postcards

2014-09-01
Prasidėjęs ruduo, rugsėjo 1-oji visiems primena vaikystę, mokyklą ir pirmąją meilę. Pasitikime naujus mokslo metus kartu su romantiškuoju James Blunt ir jo daina apie meilę, privertusią ir vėl pasijusti mokiniais.
daugiau

The true story of 'true'

2014-08-29
Kuo senesnis žodis, tuo ilgesnė ir įdomesnė jo atsiradimo istorija. Šios dienos video pamokėlėje sužinosite visą tiesą apie „tiesą“.
daugiau

Jason Mraz - I'm Yours

2014-08-25
Nors romantiškiausias metų laikas artėja į pabaigą, prisipažinti meilėje niekada nevėlu. Paskutinį vasaros pirmadienį pasiklausykime Jason'o Mraz'o singlo pavadinimu I'm Yours ir rudenėjančio lietaus barbenimo į langą...
daugiau

How Languages Evolve

2014-08-22
Šios dienos video pamokėlėje sužinosite iš kur atsirado tiek daug skirtingų kalbų ir kaip kalbininkams pavyksta sekti jų raidą.
daugiau

Imagine Dragons - Demons

2014-08-18
Imagine Dragons yra alternatyvaus roko grupė iš Las Vegaso jau šeštus metus gerbėjams dovanojanti daugybę puikių dainų. Vieną jų pavadinimu Demons, kuris anglų kalboje reiškia vidines žmogaus problemas, rasite šios savaitės muzikinėje pamokėlėje.
daugiau

Remembering Robin Williams

2014-08-15
Iš gyvenimo pasitraukus komedijų genijumi tituluotam Robinui Williamsui, kviečiame prisiminti geriausius aktoriaus įkūnytus personažus. RIP Robin Williams, you will be missed.
daugiau

John Legend - All of Me

2014-08-11
Šį kartą į mūsų pamokėlę užklydęs atlikėjas John Legend iš Amerikos džiugins ritmenbliuzo (kitaip R&B) gerbėjus. Jo daina All of Me apie besąlygišką meilę ir atsidavimą vienas kitam, kurios videoklipe nusifilmavo paties dainininko žmona, turi ir džiazo, ir popmuzikos elementų, ir naudingų angliškų frazių.
daugiau

5 Awesome Dog Facts

2014-08-08
Šios dienos video pamokėlė skirta šunų mėgėjams. Kviečiame išmokti keletą naudingų žodžių ir sužinoti penkis įdomius ir linksmus faktus apie geriausią žmogaus draugą.
daugiau

Maroon 5 - Maps

2014-08-04
Savaitę pradėkime su šiek tiek lengvojo roko. Jūsų dėmesiui naujas Maroon 5 singlas pavadinimu „Maps“.
daugiau

Why are similar types of stores located close to one another?

2014-08-01
Besimokydami angliškų žodžių, sužinosite ir šį tą įdomaus. Jūsų dėmesiui video pamokėlė apie tai, kodėl kelios vienodo tipo parduotuvės dažniausiai yra įsikūrusios viena šalia kitos, batai prie batų, bankai prie bankų ir t.t.
daugiau

P!nk - Try

2014-07-28
Kviečiame pasiklausyti unikaliu stiliumi ir dainų tekstais išsiskiriančios dainininkės P!nk, kuri turi lietuviškų šaknų (P!ink mama yra išeivių iš Lietuvos vaikas).
daugiau

A brief history of plural word...s

2014-07-25
Nors yra keletas išimčių, daugiskaita anglų kalboje dažniausiai sudaroma pridedant galūnę -s. Tiesa, taip buvo ne visada... Šio penktadienio video pamokėlė sugrąžins mus į praeitį, kuomet books, names ir eggs buvo beek, namen ir eggru.
daugiau

U2 - Ordinary Love

2014-07-21
Šios dienos pamokėlėje airių rokeriai U2 ir jų daina apie paprastą eilinę meilę, kuri buvo parašyta specialiai filmui apie pirmąjį demokratiškai išrinktą Pietų Afrikos Respublikos prezidentą Nelsoną Mandelą: „Mandela: Ilgas kelias į laisvę“.
daugiau

Word Crimes

2014-07-18
Nuotaikinga video pamokėlė šmaikščiu pavadinimu Word Crimes (liet. Žodiniai nusikaltimai) primena jums dažniausiai anglų kalboje daromas klaidas ir vaizdingai nurodo, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, norint jų išvengti.
daugiau

Kina Grannis - Dear River

2014-07-14
Muzikinėje pamokėlėje žvali ir garsiškai organiška Kinos Grannis daina Dear River, suteikianti žmogaus savybių gamtos reiškiniams.
daugiau

Keep Calm and Carry On

2014-07-11
Šios dienos pamokėlė apie motyvacinį plakatą su lakonišku užrašu Keep Calm and Carry On (liet. Nusiraminkite ir tęskite toliau), jo atsiradimo istoriją ir populiarumo priežastis. Nors šis video neturi subtitrų, pilną tekstą galite rasti čia: http://lybio.net/temujin-doran-the-story-of-keep-calm-and-carry-on/film-animation/
daugiau

On Top of the World

2014-07-07
Šios dienos muzikinėje pamokėlėje rokeriai iš Las Vegaso Imagine Dragons ir nuotaikinga, liaudies muzikos motyvų turinti jų daina On Top of the World.
daugiau

The Declaration of Independence

2014-07-04
Šiandien Jungtinės Amerikos Valstijos švenčia savo gimtadienį - Nepriklausomybės dieną, dar gerai žinoma pavadinimu „Liepos ketvirtoji“. O jūs, pažiūrėję video pamokėlę, sužinosite keletą įdomių faktų apie šią šventę.
daugiau

Nico & Vinz - Am I Wrong

2014-06-30
Šios dienos muzikinėje pamokėlėje duetas iš Norvegijos Nico & Vinz ir jų daina apie nestandartišką mąstymą.
daugiau

One Woman, 17 British Accents

2014-06-27
Šios dienos video pamokėlėje išgirsite, kaip vienas žmogus gali kalbėti angliškai su 17 skirtingų akcentų.
daugiau

Her Morning Elegance

2014-06-23
Kviečiame atsisveikinti su miego likučiais ir pradėti naują savaitę elegantiškai. Jūsų dėmesiui Oren Lavie daina Her Morning Elegance.
daugiau

It's Not About The Nail

2014-06-20
Tai, kas vienam žmogui atrodo akivaizdu, lyg ant kaktos parašyta, kito galva gali būti sunkiai suprantama. Jūsų dėmesiui smagi video pamokėlė apie neišsprendžiamus vyrų ir moterų ginčus.
daugiau

Dumb Ways to Die

2014-06-16
Linksma dainelė apie tai, ko nederėtų daryti, kad nesibaigtų liūdnai.
daugiau

The Last Game

2014-06-13
If you risk nothing, then you risk everything. (Jei niekuo nerizikuoji, tai rizikuoji viskuo.) Šis angliškas posakis labai tinka futbolui, kuris prarastų savo žavesį, jeigu jį, be klaidų ir netikėtumų, žaistų vien techniškai tobuli žaidėjai. Tegul šių metų pasaulio futbolo čempionatas būna nenuspėjamas!
daugiau

Christina Perri - A Thousand Years

2014-06-09
Kaip visada, savaitę pradėkime su daina. Šį kartą mums dainuoja Amerikos dainininkė ir dainų autorė Christina Perri. Pasiklausykime ne vieną širdį suvirpinusio jos kūrinio apie persipynusius jausmus – baimę būti atstumtam ir troškimą prisipažinti meilėje. Kas nugalės?
daugiau

The Mosquito

2014-06-06
Šios dienos video pamokėlė apie mažą, klastingą, visų nekenčiamą įkyruolį, kuris mums trukdo džiaugtis ką tik prasidėjusia vasara. Taip taip, kalbame apie uodą, angliškai – mosquito, tariama /məˈskiː.təʊ/.
daugiau

Demi Lovato - Give Your Heart a Break

2014-06-02
Šiandien pas mus svečiuojasi dainininkė ir aktorė iš JAV Demi Lovato ir dainuoja baladę apie tai, kaip kartą įskaudintas žmogus bijo įsipareigoti ir vėl nusvilti.
daugiau

Dads Can't

2014-05-30
Būdami maži galvojame, kad mūsų tėčiai patys stipriausi, greičiausi ir gudriausi. Ar tikrai taip ir yra? Atsakymo ieškokite video pamokėlėje apie tai, ko vaikų akimis nesugeba padaryti jų tėčiai.
daugiau

Regina Spector - Raindrops

2014-05-26
Rusų kilmės amerikietė dainininkė bei pianistė Regina Spektor šį kartą Jums papasakos trumpą istoriją apie lietų, meilę ir miesto gyvenimą.
daugiau

How it works: Electing Europe's future

2014-05-23
Pakeliui į Europos Parlamento rinkimus neprošal sužinoti kaip jie veikia. Sužinojęs, nepatingėk „pramankštinti“ savo balsavimo teisės (angl. exercise one's right to vote) arba kaip ragina šių metų EP rinkimų šūkis – „Veik. Spręsk. Paveik.“ (“Act. React. Impact”).
daugiau

Katy Perry - Wide Awake

2014-05-19
Labas rytas! Ir vėl pirmadienis... Ar esi pilnai pabudęs? O kaip paklaustų anglas – Are you wide awake? Jeigu taip, tai atidžiai klausyk ir įsimink. Frazė to be wide awake, kaip ir Katy Perry dainos pavadinimas, turi perkeltinę prasmę ir reiškia „pilnai ką suprasti, aiškiai ką matyti“.
daugiau

The Difference between England, Britain and the UK

2014-05-16
Kuo skiriasi Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija ir Anglija? Ar tai trys atskiros valstybės ar viena ir ta pati šalis? Jei patys nežinote, atsakymų ieškokite šiandienos video pamokėlėje.
daugiau

Jason Mraz - 93 Million Miles

2014-05-12
Pasitikime naują savaitę kartu su JAV atlikėju Jason Mraz. Jo daina pavadinta 93 Million Miles ne atsitiktinai. Tai atstumas tarp Žemės ir Saulės, kuris yra 150 milijonai kilometrų (93 milijonai mylių), o ir dainuojama čia apie tai, kad nesvarbu kaip toli bebūtum, tavo namai yra ten, kur esi tu pats.
daugiau

Look Up

2014-05-09
Šios savaitės video pamokoje filmukas pavadinimu Look Up (liet. Pakelk akis) – tai romantiška pamoka apie tai, kaip naujausios technologijos, užuot suartinusios žmones, verčia juos atsiskirti nuo kitų ir jaustis vienišais.
daugiau

Pharrell Williams - Happy

2014-05-05
Unikalusis amerikiečių muzikantas ir verslininkas Pharrell Williams primena, kad, nepaisant kasdieninių sunkumų, yra daugybė priežasčių šypsotis. Plodamas rankomis jis kviečia mus džiaugtis gyvenimu kartu su daugybe žmonių, šokančių įvairiose miesto vietose pagal nuotaikingą dainą, pavadinimu Happy.
daugiau

Birth of a Nickname

2014-05-02
Iš kur atsirado angliškas žodis nickname? Kodėl vardas Edward trumpinamas Ned? Atsakymų ieškokite šiandienos video pamokoje apie kalbinius nesusipratimus ir atsitiktinę angliškų žodžių evoliuciją.
daugiau

Are those Reebok or Nike?

2014-04-30
Ne visai pamokėlė, bet tiesiog trumpas linksmas klipas apie tai, kaip žmonės girdi dainų žodžius ir kaip juos supranta. Pasijuokime kartu :)
daugiau

Timeflies - All the Way

2014-04-28
Hey, hey, hey! Kad pirmadienis nebūtų toks sunkus, pasiklausykime ko nors lengvo. Jūsų dėmesiui duetas iš Jungtinių Valstijų Timeflies ir jų žvali, nuotaiką pakelianti daina apie meilę, kuriai nėra ribų – All the Way.
daugiau

Making Sense of Spelling

2014-04-25
Kad anglų kalbos rašyba neatrodytų keista ir padrika, paklausykite šios video pamokėlės. Ji trumpai išaiškins, kokia vis dėlto reikšminga yra kiekvieno skiemens sandara ir padės susigaudyti sudėtingoje žodžių rašymo istorijoje.
daugiau

Lorde - Royals

2014-04-21
Pirmadienio mankšta Jūsų ausims – Naujosios Zelandijos atlikėjos Lorde hitas „Royals“ – žavus pasišaipymas iš prabangaus garsenybių gyvenimo būdo.
daugiau

Why Do We Dye Easter Eggs?

2014-04-18
Paklausę šios savaitės video pamokėlės išsiaiškinsite visą tiesą apie sūrio valgymą, morkų poveikį sveikatai, pudruotus perukus, bakenbardus ir margučių dažymą. Good luck!
daugiau

Adele - Skyfall

2014-04-14
Šiandien pasiklausykime populiarios britų atlikėjos Adele dainos „Skyfall“. Kritikų vertinama kaip „seksuali, gundanti, iki skausmo melodinga“, ji sukurta specialiai naujausiam filmui apie Džeimsą Bondą tokiu pačiu pavadinimu.
daugiau

Music as a Language

2014-04-11
Šios savaitės video pamokėlėje kalbėsime apie muziką. Ji mus gali priversti juoktis, verkti, mąstyti, judėti. Todėl muzika, kaip ir kalba, yra bendravimo įrankis, o jų mokymasis turėtų būti panašus.
daugiau

Avicii - Addicted To You

2014-04-07
Tam, kad savaitė būtų puiki, žvaliai pasitikime jos pradžią su švedų elektroninės muzikos žvaigžde Avicii ir jo daina „Addicted To You“.
daugiau

We've All Been There

2014-04-04
Džesei labai reikia aštuonių šimtų dolerių. Džoanai nuleido automobilio padangą. Metui nesiseka įsidarbinti. Trys persipynusios siužeto linijos, kurias jungia vienas dėsnis, tautosakoje nusakomas patarle – „Ką pasėsi, tą ir pjausi“. Štai ką netrukus išvysite video pamokėlėje pavadinimu We've All Been There, lietuviškai – Žinau ką, tai reiškia.
daugiau

Melanie Fiona - Monday Morning

2014-03-31
Nuo šiol savaitę pradėsime su daina. Ir pirmadienis gali būti linksmas!
daugiau

Why We Run

2014-03-28
Maratono bėgimas dažnam atrodo sunkus ir varginantis sportas. Tuomet „Kodėl mes bėgame?” – toks šios video pamokėlės pavadinimas ir probleminis klausimas, į kurį netrukus atsakys bėgikas profesionalas Bernd Heinrich.
daugiau

American Pride

2014-03-21
Šįkart video pamokėlėje, pavadinimu “American Pride“, sužinosite kas amerikiečiams kelia pasididžiavimą ir ką tokio nepamainomo turi jie, ko neturi ir negali nukopijuoti kiti.
daugiau

No White Flags

2014-03-14
“No White Flags” (liet. „Nepasiduok“) – toks šios savaitės video pamokėlės pavadinimas. Netrukus išvysite kaip gyvenimo į kampą įvarytas žmogus, dėka šiuolaikinių technologijų, visgi nekelia baltos vėliavos.
daugiau

Real Beauty Sketches

2014-03-07
Šios savaitės video pamokoje bus piešiami „Tikro grožio eskizai“. Tai kaip įsivaizduojame save smarkiai skiriasi nuo to kaip mus mato aplinkiniai. Ypač daug laiko nagrinėdamos savo trūkumus sugaišta moterys, vietoj to, kad pasidžiaugtų turimais privalumais. Mielosios, Jūs esate daug gražesnės negu manote.
daugiau

The Time You Have

2014-02-28
Gyvenimas – tai ne tos dienos, kurios praėjo, o tos, kurios įsiminė. Mes visi turime po vieną gyvenimą, kuris susideda iš daugiau ar mažiau dienų. Atrodo jos bėga labai skirtingai ir net nesusimąstome, kad didžiąją laiko dalį praleidžiame veikdami tą patį ką ir kiti.
daugiau

You are not so smart

2014-02-21
Kaip manai kodėl žmogus linkęs viską atidėlioti? Sakai tingi, nemoka planuoti laiko? Visai ne! Pasirodo ne toks tu jau ir gudrus... Tik neįsižeisk, tuoj sužinosi kodėl. Ogi todėl, kad garsus žurnalistas D. McRaney savo knygoje You are not so smart, ištrauką iš kurios netrukus išgirsi, negailestingai sugriovė šį mitą apie tokį žmogaus elgesį.
daugiau

A Declaration of Love

2014-02-14
Paklausykite istorijos apie vyrą, moterį, gėles ir tas mažytes kasdieniškas smulkmenas, kurios mus priverčia įsimylėti. Ir ne tik per Valentino dieną, o kiekvieną dieną vis labiau.
daugiau

Jamie Oliver “Food Revoliution”

2014-02-07
Šios dienos video pamokėlėje – nepavykęs jaunojo britų kulinaro Jamie Oliver eksperimentas laidoje “Food Revoliution”, liet “Maisto revoliucija”. Kas gi nutiko ruošiant vaikų taip mėgiamus vištienos paplotėlius?
daugiau

The Curious Case of Benjamin Button

2014-01-31
Jūsų dėmesiui ištrauka iš filmo “The Curious Case of Benjamin Button”, liet. “Keista Bendžamino Batono istorija”, per ateinančias tris minutes ne tik išmoksite keletą naujų žodžių, bet ir pakartosite 3 tipo šalutinių sąlygos sakinių struktūrą. Tokio tipo sakiniais reiškiamos nerealios sąlygos, susijusios su praeitimi, jie pasakoja apie tai kas būtų buvę.
daugiau

Rowan Atkinson - Fatal beatings

2014-01-24
Garsus Anglijos komikas, aktorius Rovanas Atkinsonas, labiausiai žinomas kaip ponas Bynas, šį kartą įkūnys kvaištelėjusį mokyklos direktorių trumputėje situacijų komedijoje Pražūtinga bausmė (angl. Fatal Beating).
daugiau

Arnold Schwarzenegger Motivation

2014-01-17
Austrijos ąžuolas, terminatorius, Kalifornijos gubernatorius, kas? Kas gi kitas, jei ne Arnoldas Švarcnegeris. Garsusis kultūristas, aktorius ir politikas šiandien jums atskleis 6 savo sėkmės paslaptis.
daugiau

Filmukas apie meilę: "Back to Solitude"

2014-01-10
Draugystei artėjant link pabaigos, retai kada susimąstome, kokia visgi graži kažkada buvo jos pradžia. Kaip tik apie tai pasakoja šiandienos filmukas – “Back to Solitude”. Enjoy!
daugiau

Mariah Carey "All I want for Christmas is you"

2014-01-03
Užbaikime Kalėdų ir Naujųjų metų šventimą su dar viena progine daina, kuri turbūt daug kam jau įgryso, bet visgi įsiklausykime į žodžius.
daugiau

Wham "Last Christmas"

2013-12-27
Kokią kitą dainą galėjome parinkti šiam penktadieniui, jei ne kalėdinę "Last Christmas". Tiesa, nors visiems ji jau nusibodo, žodžiai nėra iš paprastųjų, pasiklausykite.
daugiau

Rihanna "What now"

2013-12-20
Šiandien klausysimės Rihannos. Nesakyčiau, kad ji labai jau suprantamai dainuoja, tad reikės pasistengti, norint įsiklausyti į žodžius ir juos suprasti. Tradiciškai, jums padės titrai ir žodžiai po daina.
daugiau

"Grandma Got Run Over By A Reindeer"

2013-12-13
Kadangi artėja Kalėdos, tai pasiklausykime "Jingle bells" dainos parodijos - labai šmaikštus tekstas apie tai, kaip močiutę partrenkė Kalėdų elnias.
daugiau

"Friends": difference betwen men and women

2013-12-03
Pažiūrėkime dar vieną šmaikštų "Draugų" epizodą su subtitrais - kaip skirtingai moterys ir vyrai reaguoja į bučinius :)
daugiau

Britney Spears "Perfume"

2013-12-06
Šiandien klausomės naujausios Britney Spears dainos "Perfume" - labai įdomūs žodžiai ir filosofija apie meilę.
daugiau

"Friends": Joey's new brain

2013-11-27
Sakoma, kad lengviausia mokytis kalbos iš serialų. Ir kas gali būti geriau negu populiarieji "Draugai". Pažiūrėkime vieną trumpą sceną su subtitrais - ar viską suprantate?
daugiau

The Wanted "Show me love"

2013-11-29
Penktadieniais tradiciškai klausomės dainų, ir šįkart naujausia grupės The Wanted daina "Show me love".
daugiau

One Direction "Story of my life"

2013-11-22
Šiandien klausysimės dainos, kuri karaliauja M-1 Top 40 Lietuoje - tai One Direction "Story of my life".
daugiau

Lithuania - a country as ambitious as you are

2013-11-18
Šiandien klausymosi skyrelyje ne visai klausymasis - daugiau skaitymas. Video klipas, kuriuo turėtume didžiuotis - apie Lietuvos verslo potencialą.
daugiau

Anglų kalbos istorija - per 10 minučių

2013-11-15
Šiandien klausymosi skyrelyje net ne visai pamokėlė, o šiaip video apie tai, kas turėjo įtakos dabartinei anglų kalbai ir kaip ji vystėsi. Net jei ir nesuprasite paties teksto, turėsite smagią pieštinę ekskursiją į Britanijos istoriją.
daugiau

Avicii "Hey Brother"

2013-11-08
Šiandienos klausymosi pamokėlėje nauja lietuvių pamėgto Avicii daina "Hey Brother". Žodžiai paprasti, bet, kaip sakoma, "kabliuojantys".
daugiau

Calvin Harris "Under control"

2013-11-01
Šiandien pasiklausykime mažiau žinomos, bet gana naujos dainos - Calvin Harris "Under control". Tie patys žodžiai per visą dainą - tai tikrai nesunku bus juos išmokti.
daugiau

Lana del Rey "Young and beautiful"

2013-10-25
Šiandien pasiklausykime liūdnos baladės, kurios žodžiai turėtų būti paprasti, bet gal ne visi? Jūsų dėmesiui Lana del Rey "Young and beautiful".
daugiau

Avril Lavigne "Rock n roll"

2013-10-18
Šiandien pasiklausykime į sceną sugrįžusios Avril Lavigne su gan nauja daina "Rock n Roll".
daugiau

Miley Cyrus "Wrecking ball"

2013-10-11
Šiandien pasiklausykime dainos, kuri šiuo metu populiariausia Lietuvoje pagal M-1 versiją - tai yra Miley Cyrus "Wrecking Ball".
daugiau

Pink ft Lily Allen "True love"

2013-10-04
Dar viena gan nauja daina jūsų dėmesiui klausymosi skyrelyje - šįkart tai Pink "True love". Enjoy!
daugiau

Selena Gomez "Slow Down"

2013-09-27
Klausymosi pamokėlėje šiandien paauglių numylėtinė Selena Gomez su daina "Slow down". Tradiciškai, po video - sudėtingesni žodžiai.
daugiau

Katy Perry "Roar"

2013-09-20
Pasiklausykime naujos gražios Katy Perry dainos "Roar" - tradiciškai, su dainos žodžiais ir sudėtingesnių žodžių vertimu. O žodžiai tikrai nelengvi.
daugiau

Eurovision 2013 Azerbaidžanas "Hold me"

2013-09-13
Šiandienos pamokoje pasiklausykime vieno iš praėjusios Eurovizijos favoritų - Azerbaidžano atlikėjo dainos "Hold me". Žodžiai filosofiniai ir gan įdomūs.
daugiau

Garbage "The world is not enough"

2013-09-06
Šiandien tiesiog prisiminkime vieną seną gerą dainą, kur dainuojama lėtai ir su pauzėmis, tad žodžiai turėtų būti suprantami. Garbage "The world is not enough".
daugiau

Lana del Rey "Summertime Sadness"

2013-08-30
Paskutinis šios vasaros penktadienis, liūdna. Turbūt nėra tinkamesnės dainos užbaigti vasaros pamokėlių serija kaip šita - Lana Del Rey "Summertime Sadness".
daugiau

The Wanted "We own the night"

2013-08-23
Jeigu jau pradėjome penktadieniais klausytis dainų, tai pratęskime tradiciją su dar viena populiaria naujiena: The Wanted "We own the night"
daugiau

Onerepublic "Counting stars"

2013-08-16
Šiandien pasiklausykime dar vienos Lietuvoje populiarios dainos ir pabandykime suprasti jos žodžius ir pilną prasmę. Jūsų dėmesiui Onerepublic "Counting stars".
daugiau

Avicii "Wake me up"

2013-08-09
Šiandienos pamokėlėje išgirsime dainą, kuri dabar karaliauja M-1 TOP 40 pirmoje vietoje - kiek keistas tarimas, bet tuo įdomiau bus įsiklausyti į žodžius ir jų prasmę. Avicii "Wake me up".
daugiau

Hurts "Somebody to die for"

2013-08-02
Šiandien klausymosi skyrelyje pažvelkime į vieną naują dainą, kurią atlieka grupė Hurts. Gan tamsi filosofija dainoje "Somebody to die for".
daugiau

BBC News - apie ateities pinigus

2013-07-26
Šiandieną klausymosi skyrelyje pabandykime suprasti britiškų žinių laidą. Tiksliau vieną reportažą apie ateities pinigus. Kaip visada, su subtitrais ir sudėtingesnių žodžių sąrašu.
daugiau

Alexander Rybak "Leave me alone"

2013-07-19
Šįkart kaip pamokėlę paimsime žinomą atlikėją, bet mažiau žinomą dainą - viena iš naujausių Aleksandro Rybako dainų vadinasi "Leave me alone". Paklausykime.
daugiau

Dalia Grybauskaitė kalba angliškai

2013-07-12
Šiandien - net ne visai pamokėlė. Tiesiog pusę minutės pažiūrėkite, kaip angliškai kalba mūsų šalies prezidentė.
daugiau

The Wanted "Walks like Rihanna"

2013-07-05
Kadangi vasara, tai neapkraukime savęs sudėtingais tekstais ir pasiklausykime lengvesnių pop-stiliaus dainų. Viena iš tokių The Wanted "Walks like Rihanna".
daugiau

Simple Plan "Summer Paradise"

2013-06-28
Už lango vasara, tad ir klausymosi pamokėlei parinkome vasarišką dainą: jūsų dėmesiui Simple Plan "Summer Paradise".
daugiau

Jennifer Lopez "If you had my love"

2013-06-21
Šiandienos klausymosi pamokėlėje prisiminkime dainą, nuo kurios Jennifer Lopez kažkada pradėjo savo dainininkės karjerą: "If you had my love".
daugiau

Hurts "Miracle"

2013-06-14
Šiandienos klausymosi pamokėlėje pasiklausykime Lietuvoje gan populiarios grupės Hurts dainos "Miracle". Žodžiai nesudėtingi.
daugiau

Justin Timberlake "Mirrors"

2013-06-07
Šįkart klausymosi pamokėlė tikras iššūkis. Viena populiaresnių šių dienų dainų, atliekama Justino Timberlake'o, privers įsiklausyti į amerikietiškus sutrumpinimus ir kitas suptilybes.
daugiau

Emmelie de Forest - Only teardrops

2013-05-31
Pratęskime Eurovizijos temą - panagrinėkime, apie ką gi buvo nugalėtojos daina. Filosofiškas tekstas apie taiką tarp mūsų - pasitikrinkite, ar viską supratote.
daugiau

Andrius Pojavis "Something"

2013-05-25
Šiandien - kiek nestandartinė klausymosi pamokėlė. Visų pirma, ji bus be subtitrų, o taip pat po daina apačioje bus pateiktas visas jos tekstas. Prisiminkime mūsų šių metų Eurovizijos dalyvį - jo daina "Something". Žodžiai tikrai paprasti, bet ar visus suprantate?
daugiau

Al Pacino - Best football speech ever

2013-05-10
Šįkart pasiklausykime ne dainos, o motyvuojančios ir įkvepiančios kalbos, kurią tarė Al Pacino viename iš filmų savo futbolo komandos auklėtiniams. Tradiciškai, su subtitrais ir sudėtingais žodžiais.
daugiau

Bruno Mars "Grenade"

2013-05-03
Šiandien paanalizuokime dar vieną dainą apie meilę Bruno Mars "Grenade". Šįkart jūsų laukia ne tik sudėtingesni žodžiai, bet ir dar vienas siurprizas žemiau.
daugiau

Pink "Just give me a reason"

2013-04-26
Šiandien jūsų dėmesiui melodinga daina apie meilę ir išdavystę - Pink "Just give me a reason".
daugiau

Mokomės suprasti skaičius iš "The IT Crowd"

2013-04-19
Šįkart jūsų dėmesiui ne daina, o ištrauka iš TV serialo. Per egzaminus dažnai pateikiama klausymosi užduotis - išklausyti telefono numerį ir užrašyti jį iš karto. Pasitreniruokime pagal vieną epizodą iš britų humoro serialo "The IT Crowd".
daugiau

Lena "Satellite"

2013-04-12
Šiandien tęsiame praeito penktadienio stilių ir keliaujame per Euroviziją - šįkart jūsų dėmesiui daina Lena "Satellite".
daugiau

Dima Bilan "Believe"

2013-04-05
Šiandien tradicinėje penktadienio dainų skiltyje siūlome žiupsnelį motyvuojančios romantikos. Dima Bilan "Believe".
daugiau

Rocky Balboa - motyvuojantis monologas sūnui

2013-04-03
Šiandien jūsų dėmesiui - ne tik anglų kalbos pamokėlė, bet ir motyvacijos dozė: pasiklausykite, ką Rocky Balboa kalbėjo savo sūnui.
daugiau

Gotye "Somebody that I used to know"

2013-03-29
Šiandien jūsų dėmesiui daina, kuri skambėjo visose radijo stotyse ir TV kanaluose prieš metus - Gotye "Somebody that I used to know". Ar suprantate jos žodžius?
daugiau

Taylor Swift "I knew you were trouble"

2013-03-22
Penktadienis - dainų metas. Šįkart paimkime gan naują kūrinį, kuriame gan nemažai sudėtingesnių žodžių: Taylor Swift "I knew you were trouble". Taip pat šioje dainoje galite pasitikrinti, kaip mokate netaisyklingų veiksmažodžių antrąją formą.
daugiau

Filmo treileris: "Kick-Ass 2"

2013-03-20
Pažiūrėkime anonsą filmo, kuris kino teatruose pasirodys tik vasaros pabaigoje - tai yra "Kick-Ass 2". Kaip visada, po treileriu išrašyti sudėtingesni žodžiai.
daugiau

Pink "Try"

2013-03-15
Penktadienį tradiciškai klausomės dainų, ir šiandien jūsų dėmesiui filosofiška Pink baladė "Try". Žodžiai nesudėtingi, bet prasmė gana gili.
daugiau

Filmo treileris: "I give it a year"

2013-03-14
Šiandien siūlome jums pažiūrėti treilerį filmo, kuris Lietuvos kino teatruose pasirodys po savaitės: jaunatviška romantinė komedija "I give it a year".
daugiau

Atomic Kitten "The tide is high"

2013-03-08
Tradiciškai penktadienį klausomės dainų su subtitrais ir sudėtingesniais žodžiais. Šįkart - gana lengva ir pavasariška Atomic Kitten daina, tačiau ir joje visai nemažai sudėtingesnių ir rečiau vartojamų žodžių.
daugiau

Populiariausia TED kalba: schools kill creativity

2013-03-06
Šiandien pateikiame nelengvą, bet įdomią užduotį - populiariausią visų laikų TED kalbą, kuri buvo peržiūrėta daugiau nei 15 milijonų kartų.
daugiau

Robbie Williams & Nicole Kidman "Something Stupid"

2013-03-01
Penktadienį klausomės dainų. Jau antrą kartą šioje rubrikoje pas mus svečiuojasi britas Robbie Williams, šįkart jo duetas su Nicole Kidman "Something stupid".
daugiau

Filmo treileris: "Safe Haven" (2013)

2013-02-27
Šiandien grįžkime prie idėjos pasimokyti iš filmų anonsų ar taip vadinamų "treilerių". Jūsų dėmesiui - jau šį savaitgalį, kovo 1 dieną, kino teatruose pasirodysiantis "Safe haven".
daugiau

The Rasmus "Living in the world without you"

2013-02-22
Šiandien - tradiciškai penktadienį klausomės dainų, ir šįkart šiek tiek liūdnos romantikos. Grupės The Rasmus dainų tekstai įdomūs savo filosofija, o ši daina ypatinga tuo, kad stulpeliai kartojasi po kelis kartus, kas yra tobulas variantas kalbos mokymuisi. Jūsų dėmesiui - "Living in the world without you".
daugiau

Jay Walker: the English mania

2013-02-20
Kodėl anglų kalba tokia populiari ir visi dėl jos pamišę? Apie tai ir paklausykime vienos kalbos iš TED konferencijos. Tradiciškai, galite įjungti subtitrus, o apačioje - sudėtingesni žodžiai.
daugiau

Alexander Rybak "Fairytale"

2013-02-15
Šiandien beveik Valentino dienos proga - daina apie meilę. Žodžiai paprasti, tinka labiau pradedantiesiems. Bet vis tiek sudėtingesnius žodžius rasite apačioje.
daugiau

Laura Trice suggests we all say thank you

2013-02-12
Senokai mūsų Klausymo skyrelyje nebuvo TED kalbų, ar ne? Tai štai - neilga trijų minučių kalba, kurioje Laura Trice bando paaiškinti, kodėl ir už ką reikia dėkoti.
daugiau

Queen "We are the champions"

2013-02-08
Tradiciškai penktadienį pasiklausykime gerai žinomos dainos. Šįkart tai visiems žinomas hitas Queen "We are the champions". Įspėjame, kad tekstas nėra toks paprastas - tad yra ir subtitrai, ir sunkesni žodžiai apačioje.
daugiau

Robbie Williams "Feel"

2013-02-01
Kaip jau tampa penktadienio tradicija, prieš savaitgalį tiesiog pasiklausykime ko nors lengvo. Šįkart pasinerkime šiek tiek į filosofiją ir gražią dainą apie meilę. Jūsų dėmesiui - Robbie Williams "Feel". Pats video klipas su subtitrais, o apačioje - sunkesni žodžiai.
daugiau

Zero Dark Thirty

2013-01-29
Pabandykime klausymosi pamokėles pasukti dar viena linkme - pasimokykime iš filmų anonsų ar taip vadinamų "treilerių". Šiandien jūsų dėmesiui - "Zero Dark Thirty", kuris pasirodys Lietuvos kino teatruose jau kitą mėnesį.
daugiau

Beatles "Yesterday"

2013-01-25
Šiandien penktadienis, tad neapsikraukime sudėtingomis pamokomis ir pasiklausykime iki skausmo pažįstamos lengvos dainos su subtitrais. Jūsų dėmesiui Beatles "Yesterday".
daugiau

Weird or just different?

2013-01-22
Šiandien paklausykime dar vienos TED kalbos - Derek Sivers pasakoja apie tai, kad pasaulyje gali būti visiškai priešingų dalykų, negu mūsų vakarietiška civilizacija mus pripratino.
daugiau

One Direction "One thing"

2013-01-17
Šiandien klausymo pamokėlėje pasiklausykime M-1 pripažintos geriausios 2012 metų dainos One Direction "One Thing" ir pabandykime ją suprasti. Taigi, apie ką dainuoja šie jaunuoliai?
daugiau

Eight secrets of success

2013-01-13
Šiandien jūsų dėmesiui dar viena kalba iš TED konferencijos. Šįkart Richard St.John kalbės apie tai, kaip galima pasiekti aukštumas savo veikloje.
daugiau

Keep your goals to yourself

2013-01-08
Dar vienas gan įdomus filosofinis pamąstymas. Norime pasiekti savo tikslų - tai ar turime juos viešai skelbti? Paklausykime autoriaus minčių ir tuo pačiu pasimokykime anglų kalbos.
daugiau

Try something new for 30 days

2013-01-04
Vienas iš Google komandos narių Matt Cutts pasakoja apie savo idėją, kuri teigia, kad reikia nuolat bandyti savo gyvenime kažką naujo.
daugiau